Як зменшити обсяг волосся. Як народними засобами зменшити об'єм волосся.

Об'ємні волосся найчастіше неслухняні і насилу укладаються в зачіску, та й розпущене не завжди виглядають добре. Позбутися непотрібного обсягу можна різними способами, вибирайте той, що вам оптимально підійде.
Вам знадобиться
  • - шампунь для неслухняного волосся;
  • - бальзам-ополіскувач;
  • - електричні щипці;
  • - засоби для укладання волосся.
Інструкція
1
Удайтеся до кардинального способу - стрижці, якщо у вас довге волосся . Зробіть водоспад, дебют або каскад. Довжина від цього сильно не постраждає, але обсяг трохи скоротитися. Коротким волоссям допоможе филировка. У будь-якому випадку консультація з перукарем вам не зашкодить. Звертайтеся виключно у великі салони краси, які користуються популярністю, щоб потім не шкодувати про те, що вам зробили невдалу зачіску.
2
Спробуйте змінити шампунь і бальзам-ополіскувач, якщо на рішучі заходи ви не згодні. У продажу можна зустріти кошти, що розгладжують структуру волосся і зменшують їх обсяг. Уважно подивіться на вказівки від виробника, ви повинні побачити відповідний напис, наприклад, «Гладкість і сяйво». Але шампунь не здатний сильно зменшити обсяг, хіба що локони стануть більш шовковистим і слухняними.
3
Використовуйте щипці для волосся, щоб на час зменшити їх об'єм. Витягайте локони тоді, коли це дійсно необхідно. За допомогою приладу можна тільки візуально зменшити копицю на голові. Користуйтеся тільки якісними щипцями, інакше ви пошкодите структуру волосся, що викличе ще більші проблеми.
4
Моделюйте зачіску за допомогою гелю, пінки або воску так, як вам хочеться. А якщо у вас повністю здорові локони, то результат закріплюйте за допомогою фена, плойки або прасування.
5
Якщо все це не допомагає, то, на жаль, нічого не зробити. Все залежить виключно від структури і типу вашого волосся. У будь-якому разі не турбуйтеся, а шукайте позитивні сторони і в цьому.
Корисна порада
Іноді надмірний об'єм волосся пов'язаний з їх здоров'ям. Якщо лусочки локонів пошкоджені, зачіска виглядає неохайно. Спробуйте відновити волосся за допомогою масок і бальзамів. Можливо, що після цього їх обсяг скоротиться.