Як зшити жіночий сарафан. схема викрійки річного сарафана.

Легкий сарафан дуже затребуваний в літню пору року. А варіанти, зшиті з щільної тканини і доповнені іншими предметами гардеробу і аксесуарами, є ефектним елементом ділового одягу.
Вам знадобиться
  • Натуральна тканина, швейні приналежності.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся з тим, який фасон повинно мати задумане вами виріб. За обраної моделі сарафан а визначте кількість необхідної для його виготовлення тканини. Виберете і купите необхідний матеріал, бажано натурального походження.
2
Наступним етапом намалюйте викрійку, яку ви можете скачати з Інтернету або ж вирізати з модного журналу і підкоригувати при необхідності. А можете і поекспериментувати: придумати її самостійно і побудувати за своїми мірками. Найвідоміша схема викрійки річного сарафан а виглядає приблизно наступним чином: 1. Дві смужки середньої ширини для зшивання верхній частині ізделія.2. Дві півкола - для спідниці, яка складатиметься з одного шва. 3. Тонка смуга в якості поясу для талії.
3
По завершенні процесу створення викрійки накладіть її на матеріал і приколіть шпильками. Виріжте деталі і акуратно змітайте їх вручну. Після примірки зробіть необхідну корекцію вироби.
4
Акуратно прошийте всі шви на швейній машинці. Якщо тканина сарафан а тонка. стежте за правильною товщиною нитки для шиття і її натягом, інакше виріб буде збір і виглядати неакуратно. Обробіть шви оверлоком або швом зигзаг, щоб нитки не обсипалися.
5
Готовий сарафан ретельно отгладьте. При бажанні його можна прикрасити тасьмою, аплікацією, вишивкою, головне при цьому - не перестаратися.
Корисна порада
Чесно кажучи, шити одяг для себе - це шалено цікаве і захоплююче заняття. У його процесі ви зможете реалізувати всі свої творчі пориви, при цьому заощадивши чимало коштів. Навіть виготовлення такого простого вироби, як сарафан, може допомогти вам відрізнитися від інших і виділитися в натовпі. Тому, перш ніж іти в модний магазин купувати собі ту чи іншу частину гардероба, задумайтеся, адже ви могли б пошити її самі.