Як мінімізувати збитки.

Зменшення збитків на підприємстві сприяє збільшенню прибутку. При цьому необхідно провести аналіз фінансових показників компанії і детально розглянути отримані результати.
Інструкція
1
Проаналізуйте виробничу діяльність своєї організації та оцініть доцільність всіх витрат. Постарайтеся скоротити представницькі витрати і витрати на бонуси або премії, передбачені для керівництва підприємства.
2
Проінформуйте своїх співробітників про можливе зниження заробітної плати на якесь певний час. По можливості постарайтеся компенсувати зниження окладу працівників якими-небудь нематеріальними пільгами.
3
Проведіть скорочення штату при необхідності більшого скорочення витрат. При цьому не забудьте попередити про це співробітників не менше, ніж за 2 місяці. Попередньо узгодьте свої дії з трудовою інспекцією.
4
Чи не укладайте договорів з посередниками сумнівних інвесторів і постачальників або в цілях, які далекі від економічної вигоди (наприклад, надання допомоги суміжним підприємствам). В свою чергу, якщо постачальники нанесли вам якісь збитки , то вам необхідно звернутися в суд для відшкодування загублених коштів.
5
Проведіть моніторинг ринку. Можете зробити це самостійно або за допомогою фахівців. Це допоможе вам виявити обставини, що заважають просуванню вашої продукції або беззбиткової діяльності організації.
6
Зменшіть собівартість продукції, якщо ваша компанія займається її виробництвом. Підвищіть відпускну вартість на товар. Не забудьте при цьому узгодити з вашими постійними замовниками нові ціни.
7
Закупіть найбільш куповані групи товарів у великій кількості, отримуючи суттєві знижки. Збільште вартість товарів і для торгових компаній. Обов'язково узгодьте дані ціни в податковому органі та торгової інспекції. При цьому врахуйте загальний стан ринку.
8
Застрахуйте майно вашого підприємства. Якщо надалі виникатимуть збитки з якихось незалежних від вас ситуацій (стихійне лихо, крадіжка), то за умови реалізації страхового випадку вони будуть вам відшкодовані.