Як повернути собі форму.

Колись ви були повністю задоволені своєю приголомшливою фігурою, але раптом стали відчувати, що втратили колишню форму, тіло стало менш сильним і пружним ... Виною тому може бути як зміна способу життя, перехід на нову роботу, затяжна депресія або просто холодна і довга зима! Але знайте - форму повернути досить просто. Все, що від вас вимагається - це трохи завзятості і терпіння. Отже, повертаємо тілу тонус!
Інструкція
1
Насамперед переглянете свої звички в харчуванні. Дуже часто банальний авітаміноз і дисбаланс вуглеводів і білків призводять до зниження активності, млявості і погіршення загального стану. У вашому організмі повинен бути баланс як вуглеводів (які заряджають нас енергією) і білків (це головний будівельний елемент). Обов'язково снідайте, бажано злаками (наприклад, тарілка вівсяної каші або мюслі забезпечать вас енергією на довгий час, а також у них присутня необхідна організму доза вітаміну B). Білок краще їсти в обід або ввечері, а його засвоєнню, щоб м'язи пошвидше стали міцними, можна допомагати невеликою кількістю червоного вина або свіжим ананасом, який містить унікальний розщеплює білки фермент. Пийте мультивітаміни, їжте свіжі овочі і фрукти, вживайте велику кількість води - і незабаром ви помітите, що до вашого тіла повертається тонус і підвищується бажання активності!
2
Рухайтеся. Використовуйте будь-яку можливість пройти пару сходових прольотів на роботі пішки, зайву зупинку до будинку, або навіть просто забратися і провітрити приміщення. Піші прогулянки - це взагалі прекрасний спосіб нормалізувати сон, а також тримати м'язи в тонусі - знали ви, що зайві калорії спалюються протягом аж 4 годин після того, як ви повернулися додому і завершили прогулянку? Крім того, прогулянки пішки тонізують і зміцнюють всі групи м'язів, наприклад, спини, живота, ніг і сідниць.
3
Кожен день приділяйте хоча б 40 хвилин вправам, навіть найпростішим: присіданням, стрибків через скакалку, велодоріжці або хитанню преса. Приміром, в один день ви зміцнюєте м'язи живота, в іншого - ніг і сідниць. Такий збалансований підхід дозволяє розподілити навантаження на всі частини тіла, даючи відпочинок щойно натренованим м'язам. Головне в такій справі - ответсвенность і регулярність.
4
Для того, щоб ви бачили результати власної праці (а саме - підтягнуте, сильне і струнке тіло), не обійтися без аеробних навантажень. Прекрасно підходить плавання в басейні, яке покращує кровообіг і підтягує одразу всі м'язи. Також чудодійна активність на свіжому повітрі - наприклад, біг або катання на велосипеді. Настрій поліпшується, ви більше не схильні до стресів, харчування та насичення тканин киснем значно поліпшується - і як результат ви бачите в дзеркалі струнке і підтягнуте тіло!
Пошук велодоріжок у місті, а особливо в такому мегаполісі, як Москва, є непростим завданням, з яким новачкам-велолюбителів, бажаючим прокотитися з вітерцем в умовах міських багатокілометрових пробок, часом буває впоратися непросто. Крім того, потрібно зауважити, що при цьому потрібно залишитися законослухняним громадянином, тобто дотримати вимоги чинного законодавства, зокрема правил дорожнього руху.
Інструкція
1
Знайдіть знак, що позначає велосипедну доріжку. На цьому дорожньому знаку круглої форми схематично зображено велосипед білого кольору на синьому фоні. Якщо бачите такий знак, сміливо починайте рух.
2
Найлегше знайти велосипедну доріжку на її перетині з проїзною частиною. Рухайтеся по проїжджій частині, поки не побачите знак, про який йдеться вище. Зверніть увагу, велосипедист, згідно з правилами дорожнього руху, не має права рухатися по проїжджій частині в разі наявності поблизу спеціально призначеної на того велосипедної доріжки. Ця вимога чинного закону, не порушуйте його!
3
У Москві велодоріжки пролягли на Воробйових горах (біля станції метро Воробйови гори), у парку Покровське-Глєбова, на дублері Проспекту Вернадського (між станціями метро УНІВЕРСИТЕТУ і Проспект Вернадського). Прямуйте в зазначені місця для того, щоб знайти місце для руху велосипедистів.
4
Не так мало веловладельцев цікавляться пошуком місць для їзди на своєму велосипеді. Тому, щоб знайти велосипедну доріжку, побачивши вашого однодумця, слідуйте за ним або уточніть у нього маршрут до найближчої доріжки. Місце для їзди на велосипеді можна розпізнати також по великій кількості веловладельцев. Це перша ознака наявності поблизу шуканої доріжки.
5
При русі по довгоочікуваної велодоріжці не забувайте про те, що по ній можуть рухатися також і пішоходи, за відсутності тротуару або пішохідної доріжки, тому не втрачайте пильність, будьте уважні і обережні.