Як зшити шапку з коміра.

Частенько в далеких шафах є поклади непотрібних речей. Серед них можна знайти різні ремені, накладки, капюшони, коміри. Ці аксесуари пропонуються нам з більш вагомими предметами, але окремо їх носити не представляється можливим - вони не завжди гармоніюють зі сформованим колірним ансамблем. Викидати їх шкода, тому багато майстрині придумують унікальні ідеї по переробці даних матеріалів. Приміром, перешіваніем старого хутряного коміра і перетворення його в шапку.
Вам знадобиться
  • Хутряний комір, підкладкова тканина, швейні приналежності, швейна машинка.
Інструкція
1
Розпоріть колишнє виріб і визначте розміри вийшла шкурки. Приблизно вона повинна бути 65 см в довжину і 30 см в ширину.
2
Намалюйте викрійку майбутнього виробу. Її креслять на спеціально призначеної для цього папері, з клітинами 5 на 5 сантиметрів, а потім вирізують.
3
Зволожите хутряну заготовку з виворітного боку за допомогою втирання води спеціальною щіткою. Під час цієї процедури не можна допустити, щоб волога опинилася на волосині. Насичення матеріалу вологою допоможе виробу стати еластичним і м'яким, приймати будь-яку задуману вами форму.
4
Нанесіть на внутрішню частину хутряної шкурки намальований шаблон, а потім виріжте його за допомогою бритви. Спираючись на той же малюнок, розкроїте щільну тканину для підкладки, щоб виріб тримало необхідну форму. Деталі, які складаються з хутряних шкурок, необхідно зшивати вручну, а тканинні підкладки - за допомогою швейної машинки.
5
Під час зшивання хутряних частин не забувайте, що матеріал необхідно обробляти з вивороту за допомогою частих стібків штуковочним швом зліва направо. Лівою рукою, вказівним пальцем повільно прибирайте непотрібні ворсинки в виворітну частина виробу. Інструмент повинен бути приблизно рівним ширині міздрі, інакше ви її просто порвете. Можна зшивати і на швейній машині за допомогою шва-зигзага. Щоб вийшло акуратніше, покладіть дві частини хутряних заготовок лицьовою стороною всередину, заховайте волоски і шийте безпосередньо по краю матеріалу.
6
Підкладку акуратно вставте в хутряну частину шапки, намагаючись поєднати шви. Підігніть краю підкладки на пів сантиметра і акуратно пришити її до хутра вручну. Готовий виріб натягніть на банку або каструлю, що відповідає розміру голови, і дайте просохнути в природних умовах.