Як пити вітаміни: прості правила прийому.

Сьогодні обійтися без додаткового прийому вітамінних комплексів не представляється можливим унаслідок браку їх в продуктах харчування і поганий екологічної обстановки. Приймаючи вітаміни, треба враховувати їх сумісність один з одним і дозування.
Інструкція
1
Не завжди становить небезпеку тільки нестача вітамінів в організмі. Надлишок вітамінів А і Д також небажаний. Щоб уникнути помилки, приймайте поли вітаміни в дозуваннях, які не перевищують денну норму. Добова потреба у вітамінах вказана на упаковці, вона різна для жінок і чоловіків, дорослих людей, вагітних жінок і дітей.
2
Полівітамінні комплекси приймайте під час їжі, запиваючи необхідною кількістю рідини. Ковтайте капсулу або таблетку цілком, якщо на упаковці немає слова «жувальні», в іншому випадку частина вітамінів зруйнується в роті або в шлунку.
3
Пам'ятайте, що приймати поли вітаміни доречно під час відновного періоду, наприклад, після операції або тривалої хвороби, під час дієти або поряд із професійним заняттям спортом.
4
Якщо ви страждаєте захворюванням нирок, дотримуйтеся схем прийому вітамінів, розроблених фахівцями. Рекомендується приймати вітаміни в перший тиждень так, як написано в інструкції до упаковки. Потім постарайтеся збільшити кількість випивається рідини до 2-3 літрів і поряд з вітамінами пийте сечогінні трав'яні збори. Зробіть перерву на 7 днів і повторіть курс. За сезон допускається 4 дубля прийому вітамінів.
5
Вітаміни для дітей випускаються у вигляді таблеток, гелю або сиропу. Слід строго дотримуватися їх дозування і піклуватися про те, щоб баночка перебувала в недоступному місці для дитини, куди він не зможе дотягнутися. Якщо у вас є алергія на які-небудь вітаміни , пам'ятайте, що і ваш малюк знаходиться в зоні ризику. Дайте йому пробну дозу, якщо реакції немає, дотримуйте зазначену на упаковці дозування. При появі почервонінь на щічках, скасуйте прийом препарату, поспостерігайте за реакцією дитини і порадьтеся з лікарем.
6
Якщо ви плануєте поповнення сімейства, приймайте фолієву кислоту (0,4 мг на добу) під час всього періоду вагітності, це дуже корисно як для організму майбутньої матері, так і для організму дитини.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, приймати вітаміни в якості профілактики можна не довше місяця три рази в році.