Як обробити стелю на кухні. прикрасити стелю в кухні тканиною.

Обробити стелю на кухні можна різноманітними способами - від фарбування та побілки, до підвісних конструкцій, стельових панелей і плит. Всі види оздоблень повинні бути вологостійкими і миються.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили використовувати побілку, то не забувайте, що з часом вона пожовкне і дуже скоро буде потрібно білити стеля знову.
2
Зупинивши свій вибір на водоемульсійною фарбі, ретельно вирівняйте поверхню. Закладіть всі тріщини і щілини шпаклівкою і зашкурьте стеля .
3
Якщо на поверхні є плями, заґрунтуйте їх алкидной фарбою білого кольору, щоб вони не проявлялися через покриття. Водостійка фарба добре підходить для кухонь з невисокими стелями.
4
Для обробки стелі на кухні можете використовувати водостійкі шпалери, які добре миються і приховають всі недоліки поверхні. Підберіть необхідний відтінок, який добре буде поєднуватися з інтер'єром кухні.
5
Наступний варіант оздоблення стелі на кухні - плити з пінополістиролу білого кольору. При бажанні їх можна пофарбувати вододисперсійної фарбою. Вони дешеві, довговічні і мають високі гігієнічні властивості. Наклеювання таких плит не вимагає особливого уміння і часу.
6
За допомогою гіпсокартону ви зможете зробити багаторівнева ідеально рівний стеля на кухні. Його поверхня обов'язково прошпаклюйте і пофарбуйте.
7
Якщо висота приміщення кухні дозволяє використовувати 10-15 см, то відповідним рішенням для обробки буде - підвісний стеля . Він функціональний і практичний.
8
Для його монтажу підготуйте каркас з металевих профілів, в які вставте декоративні екрани. Вони повинні бути виконані з пластикових панелей або вологостійкого гіпсокартону.
9
Для обробки на кухні великою популярністю користуються натяжні стелі. Вони легко миються і ефективно виглядають, не деформуються і не тріскаються, не утворюють конденсат і не вбирають кухонні запахи.
10
Натяжні стелі легко монтуються. В них можна встановити підсвічування і вентиляцію. Незважаючи на високу ціну вони досить затребувані серед інших видів обробки стель для кухні.