Як відкрити новий банк.

Відкриття нового банку втілює в собі створення нової фінансової структури. У свою чергу, це великі гроші. А для того щоб ці гроші успішно працювали, необхідно докласти немало коштів і зусиль.
Інструкція
1
Створіть бізнес-проект для майбутнього банку . У ньому проведіть аналіз власних можливостей та ризиків підприємства. Знайдіть людей, які зможуть стати вашими партнерами.
2
Знайдіть інвесторів і внесіть статутний капітал. Він повинен бути рівним 180 млн рублів або більше. При цьому вам будуть потрібні документи, що вказують на законність зібраних коштів.
3
Здійсніть перевірку складу засновників нового банку . Кожен з них повинен володіти хорошою репутацією: відсутністю судимості за якісь економічні злочини і виконанням фінансових зобов'язань перед своєю державою. Вся подібна інформація обов'язково повинна бути підтверджена документами.
4
Оберіть організаційну форму для вашого банку . Можете оформити його як ТОВ або як акціонерне товариство. У цьому випадку необхідно зібрати засновників відкривається банку і прийняти з ними правильне рішення.
5
Придумайте назву для вашого майбутнього банківської установи. Потім за допомогою кваліфікованого юриста складіть установчий договір.
6
Складіть статут кредитної підприємства спільно з партнерами. Після цього розробіть детальну і остаточну версію бізнес-стратегії.
7
Найміть робочий персонал. Для початку визначте структуру управління компанією. Дана система повинна складатися з різних функціональних служб і підрозділів. Розподіліть всі роботи для нормальної діяльності банку . Від цього тепер залежатиме результат функціонування банку в цілому.
8
Зареєструйте банк. Для цього напишіть заяву в регіональний підрозділ Центрального Банку і зберіть необхідний пакет документів. У свою чергу, цей комплект документів визначений законом про ведення діяльності банківських установ і включає в себе: квитанцію про сплату держмита, установчий договір, статут, заява, дані про засновників, документ про надання прав використання приміщення.