Як зібрати літак.

Якщо ви мрієте побачити літак ЯК-55, але не маєте такої можливості, ви можете виготовити оригінальну паперову модель цього літака, виконану в масштабі 1:33. Побудувати модель літака ЯК-55, призначеного для вищого пілотажу, нескладно, і для цього вам будуть потрібні тільки креслення, щільний картон, папір, голки і шпильки, твердий пінопласт, дріт і скріпки. У цій статті ми познайомимо вас з методом виготовлення моделі літака в домашніх умовах.
Інструкція
1
Виріжте деталі літака з паперу та картону по контуру і продавите згини лінійкою. Виготовляючи розгортки деталей, стежте за позначеннями на кресленні, що відзначають ліві чи праві деталі, а також місця склейки.
2
Повністю підготувавши всі деталі за кресленням, приступайте до збірки фюзеляжу, який є основою конструкції літака. Зберіть все циліндричні і конічні секції фюзеляжу з готових розгорток, використовуючи для склейки паперові смуги.
3
В одну із секцій встановіть шматочок пінопласту і застроміть в нього антену. В деякі секції фюзеляжу, згідно з кресленням, вставте шпангоути, подразнень під потрібний розмір. Наприкінці складання фюзеляжу прикріпіть до нього маслорадіатор і патрубки.
4
Після складання фюзеляжу виготовте повітряний гвинт з лопатей і кока. З'єднайте відповідні деталі розгортки і встановіть всередину два шпангоута, склеєних разом і мають отвір для осі. Кінець осі заклейте ковпачком, склеївши його пелюстки.
5
Вкладіть в деталі лопатей швейні голки або шматочки скріпок із загостреними кінцями. Гострі кінці голок гвинта застроміть між шпангоутами.
6
Встановивши повітряний гвинт, переходите до формування хвоста літака, який складається з стабілізатора і кіля.
7
Приклейте до шпангоуту деталь з обшивкою кіля, а потім зберіть стабілізатор за кресленням. Зміцніть на ньому праву і ліву частину обшивки з приклеєними деталями стабілізатора.
8
Після цього проріжте щілини в деталях площин крил і зберіть два крила. Приклейте каркас хвоста до фюзеляжу і закрийте спеціальними накладками місця з'єднання.