Як підфарбувати дублянку.

Якщо ви прийняли рішення, що дублянка має кілька зношений вигляд і її необхідно підфарбувати, то краще зверніться до фахівців у хімчистку. Зверніть увагу на ярличок дублянки, там має бути вказаний виробник та дозволені способи чистки. Однак ви можете провести підфарбовування дублянки і самостійно.
Вам знадобиться
  • - дублянка;
  • - вода;
  • - щітки;
  • - балончики фарби для замші;
  • - засоби захисту ( рукавички, респіратор).
Інструкція
1
Придбайте спеціальну фарбу для шкіри і замші. Вона продається в спеціалізованих магазинах. Для якісної обробки дублянки вам знадобиться кілька балончиків фарби.
2
Перед тотальної фарбуванням зробіть пробу на дублянці в тому місці, яке малопомітно. Почекайте, коли оброблене місце висохне, тільки тоді оцінюйте результат проби.
3
Перед тим як проводити фарбування дублянки, її потрібно буде почистити. Чистка дублянки в домашніх умовах проводиться різними методами в залежності від типу забруднень: якщо вона запилилася, то слід вдатися до допомоги пилососа з м'якою насадкою; якщо налипнула бруд, то спочатку вона видаляється жорсткою, а потім вологою і м'якою щіткою; якщо у дублянки залисніли деякі деталі, то в цьому випадку вам допоможе каучукова щітка або наждачний папір (дрібнозерниста).
4
Після чистки викладіть дублянку на столі або повісьте її на вішалку-плечики. Коли поверхня дублянки висохне, розімніть її руками - поверхня дублянки повинна бути м'якою.
5
Видаліть з дублянки все металеві вироби, деталі. Якщо видалення їх без шкоди для дублянки неможливо, то можна скористатися лейкопластиром і заклеїти їм деталі таким чином, щоб при розпиленні фарба не закрасила і не зіпсувала їх зовнішній вигляд.
6
Покрийте стіл клейонкою і розкладіть дублянку (хутром всередину).
7
Розпорошуйте фарбу в кілька етапів. Балончик потрібно тримати перпендикулярно оброблюваної поверхні. Особливу увагу приділіть обробці деталей і швів. Повісьте дублянку на вішалку-плечики і пофарбуйте незабарвлені місця.
8
Висушіть пофарбовану дублянку в добре провітрюваному приміщенні.
Зверніть увагу
При розпиленні фарби з балончика обов'язково використовуйте персональні засоби захисту - рукавички і респіратор. Після фарбування дублянки обов'язково вимийте обличчя і руки з використанням мила, прополощіть рот.
Корисна порада
Після фарбування дублянку найкраще винести на балкон, щоб вивітрити всі токсичні речовини, які входять до складу фарби.