Як привітати шефа з ювілеєм. вітальна програма начальнику.

День народження начальника - одне зі свят, до яких весь колектив очолюваної ним фірми або організації готується заздалегідь: красиві листівки, солідні подарунки, вітальні адреси. Однак все частіше співробітники фірм не обмежуються врученням заздалегідь приготовлених презентів і намагаються організувати цікаве привітання для свого шефа.
Інструкція
1
Багато знімають відеоролики, в яких з келихом в руці читають начальнику нудні вітальні вірші з інтернету. Зробіть крок далі - зніміть кліп на його улюблену музичну композицію: кожен з працівників нехай «заспіває» якусь рядок із вітальної пісні, хтось може на тлі танцювати або підривати хлопавки. Таке привітання надовго запам'ятається і вам самим, і вашому начальнику, який навряд чи буде чекати від вас такого креативу.
2
Вручите шефу його родовід або просто опис, звідки походить його прізвище і що вона позначає. Якщо ви з якихось причин не встигаєте звернутися в спеціалізовані фірми, які займаються подібними дослідженнями, придумайте його самі, порівнявши якості вашого шефа з кожною буквою його прізвища і давши цьому «наукове» пояснення. Все це можна красиво оформити в рамку і подарувати начальнику.
3
Любителя східної культури можна привітати в японському стилі за допомогою традиційних п'ятивіршів «танка», що розповідають про його характер і ділових якостях. Прочитати їх можуть три гейші (якщо ювілейний вечір проходить в кафе, то гейшами можна нарядити колег-чоловіків - так ваше поздоровлення буде сприйнято з великим гумором). В поздоровленні можуть звучати, наприклад, такі слова: Сакури ветвіПишним оповиті кольором, РадуясьТвоему появленіюВ сонячному світі. А далі - в тому ж ключі про те, за що ви його поважаєте: Ім'я твоеСловно клинок меча самурая - Світлом своїм, Блиском в полудневому солнцеВсе освещает.Сіла твоя, Мудрість і сміливість решенійСніскалі тебеУваженіе і почітаніеВсех в коллектіве.Можно обіграти таке привітання і в більш жартівливій формі, особливо якщо ваш начальник не позбавлений почуття гумору.
4
Заздалегідь дізнайтеся, яку телегру або телешоу любить ваш шеф, і побудуйте своє привітання на основі цієї програми. Якщо начальнику подобається «Поле чудес», влаштуйте супер-гру з декількома працівниками, головне, щоб слово відгадав саме ваш начальник. Якщо ж ви поставите головною метою, щоб йому дістався сектор «Приз», замість грошей за ваш подарунок в чорному ящику пропонуйте лимони або маленькі шоколадки. Головне - жартівливий необразливо тон «ведучого» і підтримка решти гравців. В «Вгадай мелодію» в підсумку заспівайте разом задану пісню, але тільки не вихідний варіант, а перероблений вітальний текст про вашого начальника.
Корисна порада
найважливіше - не льстите начальнику, що не славословьте і не підлабузнюйтеся перед ним, адже нещирість вашого привітання він відразу відчує і навряд чи оцінить таке поздоровлення належним чином.