Як приготувати курдюк. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Курдюк - це велике жирове відкладення в області хвоста у овець. Його не їдять як самостійне блюдо, а використовують як додавання до яких-небудь іншим. Наприклад, до шашлику. Отже, якщо у вас з'явився такий делікатес, як курдюк, сміливо хапайте своїх рідних і близьких і прямо на дачу на шашлики!
Вам знадобиться
  • 1 кг баранини;
  • 1 кг курдюка;
  • 10 головок ріпчастої цибулі;
  • 2 великих пучка свіжого базиліка;
  • 8 великих помідорів;
  • 2 склянки білого вина;
  • сіль
  • перець.
Інструкція
1
Поки ви будете готувати сам шашлик, розпалило мангал. Краще використовувати натуральні вугілля, ніж покупні. Покупної вугілля гірше розгорається.
2
Наріжте баранину і курдюк шматками середнього розміру, такими, щоб було легко нанизувати на шампур.
3
Підготуйте маринад. Ріпчасту цибулю наріжте кільцями, по 5 міліметрів товщиною. Вимийте зелень і помідори. Крупно порубаєте базилік. Помідори наріжте кільцями товщиною приблизно 1 сантиметр.
4
Тепер візьміть спеціальну посудину. Це повинен бути зручний місткий таз або каструля. Дуже важливо, щоб посуд, яку ви будете використовувати для маринування, була або емальованому, або скляній. Так що якщо у вас немає такої, заздалегідь знайдіть її.
5
Тепер в цю чисту посудину укладіть м'ясо і курдюк - в один шар частина шматків того й іншого, щоб повністю закрити дно. Далі викладіть наступний шар кільцями цибулі. Третій шар - базиліком. І нарешті, четвертий - помідорами. Після четвертого шару все починається спочатку: м'ясо та курдюк, цибуля, зелень, помідори. Не забувайте рясно солити і перчити кожен з шарів.
6
Коли всі інгредієнти будуть покладені в таз, необхідно максимально ущільнити їх. Візьміть широку тарілку або блюдо і придавите цим шашлик. Далі візьміть біле вино і залийте ним м'ясо. Залиште шашлик на півгодини.
7
Перед нанизуванням шашлику, шампура змастіть рослинним маслом, щоб шматки можна було легко зняти з них після приготування. Промариноване м'ясо відокремте від овочів, смажитися буде тільки одне м'ясо. Нанизуйте шматки вздовж волокон, чергую баранину і курдюк.
8
Коли вугілля в мангалі будуть готові, укладіть шампура на мангал. Періодично крутите їх, щоб шашлик ні з одного краю не підгорів. Якщо з'являється полум'я, збризкуйте його водою. Щоб перевірити, чи готовий шашлик, зробіть невеликий надріз ножем. Якщо побіг рожевий сік, м'ясо ще не готове. Ну а якщо прозорий сік - шашлик можна подавати на стіл.