Як зробити самій слінг. Як зробити слінг зі звичайного палантина.

Переваги слінгів незаперечні: малюк затишно почуває себе поряд з мамою, йому зручно спати і їсти навіть під час прогулянки, а у батьків звільняються руки. Простота конструкції слінгу прямо пропорційна зручності його використання. Пристосування для перенесення дитини під силу зробити самостійно будь мамі.
Вам знадобиться
  • - щільна тканина;
  • - 2 кільця діаметром 5-6 см.
Інструкція
1
Підберіть тканину. Матеріал повинен бути щільним, але не грубим. Підійде звичайна бязь, але врахуйте, що вона може ковзати по верхньому одязі. Тому для дому зробіть слінг з бавовни, а для прогулянок - з жаккарда або щільного трикотажу.
2
Оберіть модель слінгу, яку ви будете робити. Найпростіше закріпити шарф довжиною 2,5-3 м і шириною 0,5 м на кільцях. Купіть тканину потрібної ширини, щоб не обробляти кромки. Підберіть пластикові, бамбукові або металеві кільця внутрішнім діаметром 5-6 см.
3
Для зручності зав'язування звузьте кінці шарфа або зріжте їх під кутом для створення красивих драпіровок. Обробіть краю слінгу. Посередині полотна зробіть неглибоку витачку, вона знадобиться, щоб знайти центр шарфа, якщо знадобиться надіти його в транспорті.
4
Просмикніть один кінець слінгу в обидва кільця, загніть край і проведіть через одне кільце. Підтягніть тканину так, щоб короткий кінець був довжиною 40 см. Покладіть край слінгу з кільцями на своє плече, короткий край залиште на спині. Розправте складки.
5
Довгий кінець слінгу оберніть навколо спини і пропустіть знизу через обидва кільця. Перегніть шарф вперед і пропустіть зворотним рухом в одне кільце. Одержаний кишеню розправте і підтягніть або послабте при необхідності.
6
Сшейте модель слінгу з фіксованими кільцями. Для цього на одному кінці полотна закладіть складки, протягніть через тканину обидва кільця. Зігніть тканину і прокладете на невеликій відстані від кілець кілька рядків, здатних витримати вагу дитини.
7
Вільний кінець слінгу підробити. Пришийте до нього кишеню для дрібниць на липучці або на блискавці. При надяганні вільний кінець шарфа пропустіть через обидва кільця і поверніть через одне. Підтягніть кишеню, щоб дитині було зручно сидіти або лежати, розправте драпіровку.
8
Для підрослого малюка зробіть подвійний слінг з поролоновою прокладкою. Для початку зшийте подушечку для плеча. Зафіксуйте на ній кільця, всередину деталі покладіть поролон або ватин. Край подушечки поки не зашивайте.
9
Основне полотно шириною 1 м і довжиною 2,5-3 м зшийте по довжині і виверніть на лицьову сторону. З одного боку закладіть складки, вставте їх у вільний край подушечки для плеча, прострочите.
10
З тонкого поролону виріжте деталь 50-100 см. Вставте поролон ближче до вільного кінця, прокладете по краю слінгу строчки. Обробіть вільний кінець полотна. Як бачите, зробити самій слінг навіть з поролоновою вставкою не складає труднощів.