Як вставити в фото логотип. Як помістити логотип на фото.

Одним із способів вказівки володаря авторських прав на зображення, розміщене в інтернеті, є вставка логотипу в фотографію. У разі якщо логотип потрібно вставити у велику кількість знімків, цю нескладну операцію можна автоматизувати.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - файл з логотипом;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Завантажте знімок, в який потрібно вставити логотип, в програму Photoshop, застосувавши для цього опцію Open з меню File. Використавши опцію Place з того ж меню, вставте логотип в фотографію. Після цієї дії файл зі знімком складатиметься з двох шарів, доступних для незалежного редагування.
2
При необхідності зміните розмір логотипу . Для цього пересуньте один з вузлів, що знаходяться по кутах рамки, навколишнього логотип. Якщо вставлене зображення перевищує розмір фотографії, змініть масштаб картинки через палітру Navigator таким чином, щоб у вікні відкритого документа були видні кордону рамки трансформації.
3
Як правило, логотипи зберігаються у файли psd, png, eps або tiff з прозорим фоном. Якщо у вашому розпорядженні виявився логотип на кольоровому фоні, приберіть його, виділивши інструментом Magic Wand Tool. Збережіть файл з логотипом на прозорому тлі для подальшої роботи.
4
У разі якщо логотип виглядає яскравіше зображення на фотографії, зменшіть непрозорість шару з логотипом, змінивши в палітрі шарів величину параметра Opacity.
5
Застосуйте опцію Save for Web з меню File для збереження фотографій з логотипом.
6
Якщо вам потрібно додати логотип до трьох або п'яти фотографіям, кожен знімок можна обробити вручну. Однак для вставки логотипу в кілька десятків знімків краще автоматизувати процес. Зберіть всі фотографії в одну папку і створіть нову папку, в яку будуть збережені знімки з логотипу ми.
7
Створіть екшен з послідовністю команд, необхідних для вставки логотипу в знімок. Для цього використовуйте кнопку Create new action з палітри екшенів. Якщо цієї палітри не видно у вікні програми, відкрийте її опцією Actions з меню Window. Вкажіть назву нового екшену.
8
Почніть запис екшену натисканням на кнопку Begin recording. Виконайте всі необхідні для вставки логотипу дії, починаючи з відкриття файлу зі знімком в графічному редакторі. Після збереження результату обробки зупиніть запис, клікнувши по кнопці Stop recording.
9
Опцією Batch групи Automate з меню File відкрийте вікно налаштувань пакетної обробки. Вкажіть назву екшену, який буде використовуватися при обробці знімків, папку з вихідними файлами і папку для збереження відредагованих зображень. Після натискання на кнопку ОК почнеться обробка знімків.