Як встановити дату і час в телефоні.

Сучасна людина без мобільного телефону відчуває себе як без рук: мобільник - це і календар, і годинник, і засіб зв'язку, і плеєр. Тому правильна настройка телефону дозволить використовувати його максимально ефективно.
Інструкція
1
Увімкніть свій телефон. У тому випадку, якщо ви тільки що придбали його і ще жодного разу не включали, то при завантаженні з'явиться повідомлення з пропозицією ввести поточну дату і час. За допомогою клавіатури задайте ці значення і підтвердьте. Аналогічні дії потрібно буде зробити при заміні сім-карти/батареї.
2
Виконайте установку дати в мобільному телефоні Nokia. Для цього перейдіть в меню, виберіть пункт «Налаштування», перейдіть в пункт "Дата і час", потім виберіть «Налаштування дати і часу». Після цього внесіть необхідні зміни в значення дати і часу мобільного телефону. Потім натисніть «Зберегти» і вийдіть з меню.
3
Змініть дату і час в смартфоні на базі Windows Phone. Зазвичай в даних телефонах дата і час задається мобільним оператором. Ви можете встановити ці значення вручну. Вимкніть телефон від ПК, потім відкрийте робочий стіл, проведіть вліво по екрану, перейдіть до списку додатків, потім зайдіть в пункт «Настройки». Виберіть «Дата + Час». Зніміть прапорець з параметра «Встановлювати автоматично», потім встановіть потрібні значення для часового поясу, дати і часу.
4
Встановіть час і дату на стаціонарному телефоні . Якщо у вас телефон марки Panasonic, виконайте наступне для введення, наприклад, 16 годин 12 хвилин 17 грудня 2011 року. Підніміть трубку, потім натисніть три одиниці. Після цього введіть 0116 0212 0317 0511.
5
Дочекайтеся закінчення набору, далі покладіть трубку. Щоб скинути настройки, скористайтеся комбінацією кнопок 1119. Щоб виконати зміна дати і часу за допомогою АТС, скористайтеся клавішею Prorgam, потім наберіть 0, введіть значення року, наприклад, 00-11, місяця і дня (1-20), дня тижня і годин і хвилин (00-21). Якщо до полудня, додайте 0, після полудня - 1. Потім натисніть Store і дочекайтеся довгого гудка.