Як позбутися від жовтих плям від поту. Як позбутися від жовтих плям поту на одязі.

Жовті плями можуть сильно зіпсувати зовнішній вигляд одягу. Крім того, вони важко піддаються виведенню. Тому, щоб привести виріб у презентабельний вигляд, вам доведеться докласти зусилля.
Вам знадобиться
  • Перекис водню, столовий оцет, харчова сода, нашатирний спирт, рідина для миття посуду, кухонна сіль, яєчний білок, денатурат.
Інструкція
1
Змішайте в рівних пропорціях теплу воду і перекис водню. Змочіть ватяний тампон в отриманому розчині і обробіть забруднені ділянки. Такий спосіб ідеально підходить для очищення білих тканин. Перекис водню руйнує білкові сполуки. Крім того, володіє отбеливающими властивостями.
2
Розмішайте в 100 мл теплої води 1 столову ложку оцту. Обробіть забруднені ділянки одягу ватним диском, змоченим в рідині. Потім прополощіть тканину в проточній воді і виперіть як звичайно.
3
Розчиніть у холодній воді невелику кількість харчової соди. Змочіть забруднене місце рідиною і залиште на деякий час. Спочатку виперіть виріб в теплій мильній воді, а потім у водному розчині нашатирного спирту - 1 столова ложка нашатирю на 250 мл води.
4
Змішайте в окремій ємності 2 чайні ложки рідини для миття посуду і трохи теплої води. Нанесіть засіб на тканину поролоновою губкою і залиште на 1 годину. Після закінчення цього часу прополощіть одяг у проточній воді і виперіть з порошком для жирних плям . Якщо з першого разу не вдалося вивести плями, повторіть процедуру спочатку.
5
Змішайте поварену сіль, нашатирний спирт і воду в пропорції 1: 4: 4. Протріть забруднені ділянки ватяним або марлевим тампоном, змоченим в рідині. Через кілька хвилин заперіть сліди від плям з рідиною для миття посуду або господарським милом.
6
Візьміть яєчний жовток і 1 столову ложку 10% -ого розчину денатурату. Ретельно розмішайте і нанесіть суміш на забруднені місця. Залиште до повного висихання. Потім промийте оброблювану ділянку під струменем проточної води і виперіть одяг в мильному розчині.
7
Розмішайте в склянці теплої води 1 столову ложку кухонної солі. Замочіть забруднене місце в розчині на 15 хвилин. Потім виперіть виріб в пральній машинці. Даним способом можна очистити шовкові тканини.