Як перенести дані з 1C 7 в 1C 8.

Якщо вам необхідно перенести дані в «1С: Бухгалтерія 8» з аналогічного програмного забезпечення версії 7, то необхідно скористатися механізмом конвертації, запропонованим розробниками програми. При цьому необхідно виконати ряд підготовчих операцій, які дозволять зберегти інформацію на випадок, якщо відбудеться помилка в перенесенні.
Інструкція
1
Створіть копію інформаційної бази «1С: Бухгалтерія 7», щоб зберегти відомості на випадок невдалого переносу. Оновлення вашу конфігурацію додатка до версії 7.70.477. Справа в тому, що тільки вона дозволяє переносити дані. Виконайте регламентні операції з податкового та бухгалтерського обліку. На цьому підготовку до переносу можна вважати закінченою.
2
Знайдіть папку Convert, яка знаходиться в каталозі установки версії 8. Скопіюйте її на робочий стіл комп'ютера. У ній міститься файл для обробки вивантаження, інструкція та правила конвертації.
3
Запустіть програму «1С: Бухгалтерія 7» в режимі «Підприємство». Натисніть на меню «Файл», виберіть пункт «Відкрити зовнішню обробку». Необхідно запустити файл V77Exp.ert, який знаходитися в папці Convert на робочому столі. З'явиться вікно обробки з назвою «Універсальна вивантаження даних». Вкажіть посилання на «Файл правил», який знаходитися в папці Convert. У цій же папці створіть файл для даних. Поставте дату для вивантаження залишків.
4
Клацніть на кнопку «Завантажити правила обміну». На це може знадобитися деякий час. Дочекайтеся закінчення процесу. Натисніть на закладку «Параметри» і відзначте найменування підприємства. Після цього відзначте галочкою всі рахунки і довідники, які необхідно перенести в нову версію «1С: Бухгалтерія». Натисніть кнопку «Вивантажити».
5
Встановіть та запустіть програму «1С: Бухгалтерія 8». Натисніть на кнопку «Додати» і відзначте напис «Створення нової інформаційної бази». Вкажіть її найменування, каталог і поставляється конфігурацію. Натисніть кнопку «Готово». Після цього необхідно виконати перший запуск в режимі «1С: Підприємство».
6
Відкрийте меню «Сервис», виберіть пункт «Інші обміни даними» і запустіть «Універсальний обмін даними». Відкриється діалогове вікно, в якому необхідно вказати ім'я файлу даних, пославшись на раніше збережений файл в папці Convert на робочому столі. Натисніть «Завантажити дані». Дочекайтеся завантаження і перевірте правильність перенесених даних.