Як зробити пірсинг самостійно. Як самостійно зробити пірсинг у носі.

Зараз здивувати когось сережкою в носі або пупку неможливо, це стало настільки популярне і серед молоді, і серед більш старшого покоління, що люди просто перестали звертати на це увагу. Зробити пірсинг можна самостійно в домашніх умовах, проте варто враховувати, що такі проколи можуть завдати шкоди здоров'ю. Тому спочатку потрібно дізнатися, як це зробити безпечно.
Інструкція
1
У першу чергу задумайтеся над тим, яку частину тіла ви хотіли б собі проколоти. Концепція пірсинг а дозволяє робити проколи в будь-якому місці: пупок, ніс, язик, вухо, повіку і так далі. Після того як ви вибрали місце майбутнього проколу, сходіть в аптеку і купіть звичайну крапельницю, антисептик і вату.
2
Прикраса, для якого ви будете проколювати дірку, підготуйте заздалегідь. Для цього візьміть маленьку чисту ємність, налийте туди антисептик, в якості якого підійде спирт, перекис водню або хлоргексін. Потім опустіть в ємність прикрасу.
3
Невеликий шматок вати змочіть антисептиком і ретельно протріть місце майбутнього проколу. Те ж необхідно зробити і з голкою, яку ви знайдете в наборі з крапельницею.
4
Потім візуально намітьте місце проколу, огляньте себе в дзеркалі, щоб потім не робити дірку повторно. Повільно вдавите голку в шкіру, як тільки голка вилізе із зворотного боку, витягніть з ємності з антисептиком прикраса і вставте його в катетер голки. Повільним рухом, притримуючи з одного боку виріб, витягніть голку з дірки.
5
Тепер прикрасу можна застебнути. Протріть ще раз антисептиком місце проколу і кожні 4-5 годин повторюйте цю процедуру. Перші кілька днів шкіра навколо проколу буде трохи припухлими і почервонілої, але лякатися не варто, так як це нормальне явище. Крім того, вас може турбувати легка біль або просто неприємні відчуття.
6
Результат виконаної роботи оціните перед дзеркалом. Якщо розташування проколу в підсумку вас не зовсім влаштовує, краще витягнути аксесуар з дірки і дозволити їй зарости. Буквально через тиждень від неї не залишиться й сліду і прокол можна буде повторити.
7
Повне загоєння пірсинг а триває до 3 місяців, залежить це від індивідуальних особливостей організму і місця проколу, а також від складу аксесуара, який ви плануєте носити. Відразу ж після проколу бажано використовувати виріб з медичного сплаву, а коли відбудеться загоєння, його можна замінити будь-яким іншим прикрасою.
Зверніть увагу
Подбайте про чистоту рук, так як ви з легкістю можете в рану занести хвороботворні бактерії, від чого може виникнути нагноєння і запалення.
Корисна порада
Самим сприятливим періодом для проколу є осінь і весна.
Спочатку пірсинг був символом певної касти, використовувався в проведенні обрядів. Ще на початку 21 століття пірсинг був засобом епатажу. Зараз металом на тілі нікого не здивуєш, все сприймають це як прикраса. Як же роблять ці модифікації тіла?
Вам знадобиться
  • Голки для пірсингу (порожнисті усередині), засоби дезінфекції, щипці для пірсингу, стерильні хірургічні рукавички, прикраса для пірсингу.
Інструкція
1
Дезинфікуйте свою прикрасу. Незалежно від його матеріалу (медична сталь, золото, срібло, титан, акрил, силікон), воно вимагає абсолютної стерильності. У домашніх умовах це можна зробити, якщо прокип'ятити металевий виріб. Так само можна помістити пірсинг на 10 хвилин у розчин перекису водню або хлоргексидину. Цей спосіб підійде для прикрас з м'яких матеріалів, таких як акрил.
2
Визначтеся з місцем, в якому хочете зробити пірсинг. Якщо ви проколюєте вухо, просветите його поверхню і знайдіть місце, через яке не проходять капіляри. Якщо ви проколюєте ніс, з усією силою вдихніть повітря. У середині ніздрів повинні утворитися невеликі «ямочки», центр яких і вважається ідеальним місцем для пірсингу носа.Перед проколом брови відтягніть її від ока. Слідкуйте, щоб прокол торкався велику площу шкіри: так повіку може виявитися «натягнуто» на прикрасу. У той же час якщо захопити занадто мало шкіри, прокол вийде некрасівим.Прокаливая пупок, так само спробуйте відтягнути шкіру і вибрати ідеальні пропорції для пірсінга.Еслі ви хочете проколоти язик, уважно вивчіть кров'яні капіляри з обох боків органу. Ні в якому разі не проколюйте їх, кров зупинити буде вкрай складно! Так само стежте за тим, щоб не торкнутися «вуздечку» мови, це може позначитися на артикуляції.
3
намітити місця проколу маркером. Пірсіри в салонах використовують спеціальні, нешкідливі для шкіри, фломастери.
4
Продезінфікуйте шкіру навколо проколу.
5
Одягніть стерильні рукавички.
6
Візьміть щипці для пірсингу. Візьміть ними шкіру для проколу так, щоб дірки на щипці припадали якраз на намічені точки проколу. Міцно затисніть і відтягніть шкіру.
7
Вийміть з упаковки нову голку. Дуже швидко проколіть шкіру, поміщаючи кінець голки в намічену точку проколу. Голка пройде крізь щипці.
8
Коли голка вставлена в прокол, щипці можна прибирати. У порожній простір голки вставляйте штангу, пропускайте її через прокол і витягуйте голку. Цей рух робиться майже миттєво, тому безболісно.
9
Після того, як ви вставили основну частину прикраси в прокол, зафіксуйте його, закрутивши кульки або закривши застібки.
10
Якщо ви зробили пірсинг правильно, у вас практично не буде крові. Якщо ж ви відчуваєте сильний біль або не можете зупинити кровотечу, терміново зверніться до лікаря.
Зверніть увагу
Пірсинг-іплантацію, а так само інтимний пірсинг в домашніх умовах проводити вкрай не рекомендується! Подбайте про свою безпеку і зверніться до професіонала.
Корисна порада
Проколюючи шкіру, майстер гарантує тільки 20% вдалого пірсингу. Інші 80% залежать від того, як ви будете доглядати за проколом. Регулярно дезинфікуйте його і обробляйте заживляющими мазями.