Як позбутися від грибка на пальцях ніг. реальний спосіб позбутися від грибка нігтів.

Заразитися грибком можна в місцях громадського користування або при використанні взуття, шкарпеток, предметів гігієни хворої людини. Стандартні терміни лікування грибка на пальцях ніг складають близько місяця, за умови виконання всіх лікарських рекомендацій.
Вам знадобиться
  • - протигрибкові мазі і крему;
  • - рідина Бурова;
  • - розчин алюмінію хлориду;
  • - винний оцет;
  • - сода, сіль, кавовий настій;
  • - лимонний або цибульний сік;
  • - вершкове масло, часник;
  • - м'якоть каланхое.
Інструкція
1
Позбавтеся від тих предметів, які контактували з ногами - викиньте взуття, шкарпетки, панчохи, мочалки, рушники і т.д. Якщо взуття шкода, то спробуйте обробити її внутрішню поверхню лимонним скибочкою - робити це доведеться один раз в тиждень під час лікування. Такі заходи вживаються з метою запобігання повтор ного зараження.
2
Відвідайте дерматолога, який поставить точний діагноз і пропише необхідні препарати. Зазвичай для уточнення діагнозу буває досить оч ного огляду, але іноді лікар бере зішкріб і відправляє його на дослідження.
3
Застосовуйте прописані протигрибкові мазі і крему. Зазвичай це склади, що містять міконазол або толнафтат - препаратами слід обробляти шкіру між пальцями вранці і ввечері. Мазі застосовуйте не тільки до зникнення симптомів ураження, але й протягом двох тижнів після цього, щоб виключити можливість рецидиву.
4
Лікувальні примочки з рідиною Бурова слід застосовувати для відновлення цілісності шкіри - змочуйте шматочки вати в розчині і розміщуйте між пальцями на деякий час.
5
Застосовуйте підсушуючі обтирання. Найкраще для цих цілей підходить розчин алюмінію хлориду - замовте його в аптеці і обробляйте шкіру між пальцями тричі на день. Після того, як грибкові ураження зникнуть, то продовжуйте обробляти пальці ще протягом двох тижнів. Можна чергувати обробку з протирання водним розчином соди.
6
Скористайтеся методами народної медицини, які можна поєднувати з медикаментозним лікуванням. Увечері мийте ноги з милом, ретельно обробляючи міжпальцевих простір. Змажте шкіру винним оцтом, а якщо поразка сильне, то зробіть компрес і залиште його на ніч (надіньте просочені рідиною шкарпетки).
7
Періодично робіть ножні ванни - з содою і сіллю, кавовим настоєм і т.д. Уражені ділянки змащуйте лимонним або цибулевим соком, часниковою маззю (50 грам слівоч ного масла змішайте з 4 подрібненими часточками часнику), сумішшю спирту і чесноч ного соку. Якщо ранки на шкірі глибокі, то спробуйте загоїти їх м'якоттю каланхое - розріжте листок і закріпіть його соковитою стороною до болячки. Зафіксуйте компрес пов'язкою, а через добу поміняйте листок на свіжий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LDsM81PE3GA