Як позбутися від маленьких жировик. чи можна золотим вусом прибрати комедони.

Ліпоми (жировики) виникають при закупорці атероми - отвори сальної залози. Маленькі жировики мають тенденцію до зростання, тому позбуватися від них треба якомога раніше. Проблема відноситься скоріше до естетичної стороні, але в будь-якому випадку вимагає рішення.
Вам знадобиться
  • - цибуля, господарське мило;
  • - золотий вус;
  • - алое;
  • - мед, алое, плоди каштана.
Інструкція
1
Найефективнішим способом позбавлення від маленького жировика є видалення його разом з капсулою хірургічним шляхом. Процедура виконується як за допомогою скальпеля, так і з використанням лазера. Якщо жировик дуже маленький, його можна видалити, зробивши спеціальну ін'єкцію, сприяє розсмоктуванню жирових клітин.
2
Сучасні тонізуючі і спеціальні косметичні засоби допомагають зменшити кількість утворень, треба тільки не забувати, що в них не повинно бути спиртових добавок.
3
Народні способи лікування також допомагають позбутися від маленьких жировиків, але користуватися ними потрібно лише після консультації з лікарем. Великою популярністю користується рецепт на основі печеного лука. Візьміть середню цибулину, запечіть її в духовці, остудіть і пропустіть через м'ясорубку. Господарське мило темного кольору подрібніть на тертці і змішайте з цибулевої кашкою. Компрес з отриманої суміші прикладіть до жировик . Робити такий його треба не більше двох разів на добу. Зберігайте суміш в холодильнику.
4
Таке кімнатна рослина, як золотий вус, також допомагає вирішити проблему з жировики. Зріжте пару листочків золотого вуса і постарайтеся їх розім'яти. Прикладіть листя до жировик , покривши його поліетиленовою плівкою. Зверху примотати пару шарів бавовняної тканини, закріпивши компрес пластиром або пов'язкою, залиште його на 12 годин. Змініть компрес після цього часу і повторіть ту ж процедуру, використовуючи нові листочки. Тривалість курсу лікування становить 10 днів.
5
Одним з найбільш ефективних засобів народної медицини вважається боротьба з жировики за допомогою алое. Розріжте лист алое і прикладіть його на ніч до жировик , зафіксувавши тугою пов'язкою. Очікуйте розтину жировика приблизно через пару тижнів, стрижень його залишить, і ранка незабаром заживе.
6
Аналогічною дією володіє каштанова мазь, в складі якої їдальня ложка меду, стільки ж подрібненого листя алое і п'ять пропущених через м'ясорубку плодів каштана. Візьміть шматок марлі, нанесіть на нього кашку і зафіксуйте на жировик. Час від часу міняйте пов'язку.