Як пов'язати дитячий сарафанчик. допоможіть зв'язати дитині спідничку.

Діти ростуть дуже швидко, тому речі для них вигідніше, практичніше шити і в'язати самостійно. Сарафанчик для дівчинки, пов'язаний з легкої бавовняної нитки буде зручний і красивий у жарку погоду, а виготовлений з вовняних товстих ниток, він зможе зігріти прохолодною восени або взимку. Крім того, річ завжди можна довязивать по мірі росту дитини. Як варіант, можете розпустити і зв'язати з отриманих клубочків жилет, носочки, шарф.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці на волосіні.
Інструкція
1
Визначте розміри вироби: сантиметром обхопіть груди, стегна дитини і промерьте довжину сарафана.
2
Намалюйте викрійку на папері у вигляді прямокутника, де довжина - це дві третини загальної довжини виробу, а ширина - це обхват грудей.
3
Виберіть пряжу. На зростання дев'яносто сантиметрів знадобиться близько п'ятдесяти грамів нитки довжиною сто метрів. Сарафанчик рекомендується в'язати з бавовняної або вовняної пряжі з додаванням акрилу (чистошерстяная нитка колеться). Купіть меланж, «жаккард», букле. Вам не потрібно буде в'язати складним візерунком, так як малюнок вироби вийде дуже ефектним і ошатним за рахунок фактури нитки. Підготуйте спиці на волосіні.
4
Зв'яжіть зразок у вигляді квадратика, розрахуйте щільність в'язання (дві-три петлі на один сантиметр).
5
Почніть роботу зі спинки, наберіть вісімдесят чотири петлі і в'яжіть шість рядів хусткової в'язкою. Продовжуйте, збавляючи з боку бічних швів в кожному шостому ряду, дев'ять разів по одній петлі. На висоті тридцять сантиметрів від початку в'язання закрийте для пройм з двох сторін по чотири петлі в кожному другому ряду (два рази по дві і два рази по одній петлі). В'яжіть ще сім сантиметрів і закрийте горловину: посередині двадцять дві петлі. Бретелі виконуйте окремо, по вісім петель на кожну. На загальній висоті сорок чотири сантиметри закінчите роботу. Прикладіть деталь до викрійці, звірте розміри.
6
Передню частину в'яжіть аналогічно спинці, враховуючи, що горло повинно бути небагато нижче (на висоті тридцять п'ять сантиметрів).
7
Акуратно отпарьте деталі, зшийте бокові шви і бретелі. Пройми, виріз, поділ обв'яжіть гачком (зробіть рюш ниткою контрастного кольору). Ще раз злегка отгладьте виріб. Прикрасьте сарафан намистинами, готової аплікацією, бантом, вишивкою. У міру зростання вашої дитини довязивайте бретелі, низ сарафанчика (наприклад, в'язаній оборкою) .Фантазіруйте, пробуйте варіанти поєднання кольорів і фактури пряжі. Дитячий сарафан буде шедевром, виконаним вашими руками.