Як дізнатися, чи справжній перли. Як перевірити перли на натуральність.

Прикраси з перлів завжди користувалися величезною популярністю. Вони відтіняють жіночу красу, додають їй вишуканості і благородства. Але часто виробники видають штучний перли за натуральний, сподіваючись на необізнаність покупця.
Інструкція
1
Поверхность натурального перлів не надто гладка, адже в раковині кожен шар перлини наростає нерівномірно. Під час перевірки на зуб при спробі надкусити намистину зі штучною перлини зуб зісковзує. Вона занадто слизька і рівна. Натуральна поверхню кілька шорстка, зуб за неї чіпляється.
2
Натуральні перлини відрізняються один від одного розміром, формою і відтінком. Вони виростають всередині перламутрових раковин в природних природних умовах, тому не можуть бути абсолютно однаковими. Штучні намистини абсолютно не відрізняються одна від одної, оскільки виробляються на фабриках.
3
Можна перевірити натуральність тертям. Візьміть дві перлини, потріть їх одна об одну з невеликим зусиллям. Між автентичними з'явиться найдрібніша пил. Після змочування слідів від тертя не залишиться.
4
Можна використовувати спеціальний ювелірний томограф. Для цього доведеться звернутися в лабораторію або ювелірну майстерню. Прилад просвітить намистину. В культивованих перлів видно чітке округле ядро. В природному контури ядра розмиті і не мають кулястої форми. У імітації спостерігається на поверхні тонкий і дуже чіткий шар. Томограф зможе визначити походження перлів - в морському більший вміст марганцю в порівнянні з річковим.
5
Якщо ви купили дорогу біжутерію, можна перевірити натуральність прикраси з допомогою пилочки для нігтів. Виберіть намистину поруч із застібкою і потріть її пилочкою. З пофарбованої під перламутр штучної перлини зітреться верхнє покриття, і ви побачите основу.
Зверніть увагу
Натуральні прикраси коштують дорого. Гарненько подумайте, перш, ніж купувати нібито натуральні перли за заниженою ціною.
Корисна порада
Якщо ви хочете придбати натуральні перли, купуйте прикраси тільки в перевірених магазинах. Просіть у продавця сертифікат, підтверджуючий природне походження.
Про гарний прикрасі з перлів мріють багато жінок. Але перед покупкою варто задуматися, за хороший чи перли ви платите. Навряд чи вам захочеться дізнатися про не найкращому якості виробу в процесі носіння.
Інструкція
1
Визначте, чи справжній перед вами перли. Для цього проведіть чимось гострим по перлині. На штучному виробі залишиться слід. Можна зробити і простіше - потріть перлини один про одного. Якщо ви маєте справу з натуральним каменем, ви відчуєте шорсткість, гладким буває лише штучні перли. Подивіться на перлини при сонячному світлі. Ідеальна, рівна поверхня видасть підроблений перли, поверхня справжнього має нерівності. Вага перлів також скаже про його якість. Справжній перли куди важче штучного, невелика вага притаманний лише підробленим перлам.
2
Оцінити якість перлів можна почетирем критеріям. Це форма, розмір, блиск, рівність поверхні. Перлини бувають не тільки круглими, але і витягнутими, овальними, у формі гудзики ... Найціннішим вважається перли майже круглої форми. Значить, чим симетричніше перлина, тим вище її якість.
3
Порівняйте розмір перлин в різних прикрасах. Краще і, відповідно, дорожче більший розмір. Для вирощування великих перлин потрібно багато часу. Однак враховуйте, що під час знаходження в устриці перламутр погіршується, а форма все менше нагадує коло. Великі і якісні перлини - велика рідкість, їх ціна досить висока.
4
Блиск перлин безпосередньо пов'язаний з якістю перламутру. Якщо у перлини тонкий нерівномірний блиск, значить, шар перламутру на ній тонкий. Чим яскравіше світло перлів, тим вище цінується останній. Але пам'ятайте, що занадто інтенсивний блиск притаманний штучних перлів. Щоб раціонально оцінити блиск, розглядайте перлини на рівному білому фоні. Подивіться на перлину біля отвору, через який протягнута нитка (та, що з'єднує перлини в прикраса). Так ви зможете наочно оцінити товщину перламутру.
5
Пам'ятайте, що однорідної поверхні у справжньої перлини бути не може. Часом це непомітно, але відчувається «на зуб». Огляньте перли на предмет плям, кольорових вкраплень. Вони притаманні перлам, але чим їх менше і чим складніше їх розрізнити, тим вище цінується перли.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VG6fdRTcmAE