Як долетіти в Дубаї.

Для відвідування Об'єднаних Арабських Еміратів необхідно переконатися, що закордонний паспорт буде діяти ще 6 місяців після виїзду з країни, оформити туристичну візу і придбати авіаквиток в обидва кінці.
Інструкція
1
Придбайте квиток на прямий рейс з Москви до Дубай, найбільшого міста в Об'єднаних Арабських Еміратах. Такі перельоти пропонують дві авіакомпанії: «Аерофлот» і Emirates, тривалість подорожі становить приблизно 5 годин 30 хвилин. Літаки обох авіакомпаній виконують рейси щодня.
2
Забронюйте квитки на рейс з однієї проміжної стикуванням. Ви можете вибрати одну з багатьох компаній, що виконують такі рейси з Москви, наприклад, Aerosvit Airlines, Air Baltic, «Авіалінії Кубані», Air Berlin, Turkish Airlines, Ukraine International Airlines, Azal Airlines, Georgian Airways, Royal Jordanian, Qatar Airways, Swiss Airlines, Egiptair, Thai Airways International. Час в дорозі при виборі такого способу дістатися до Арабських Еміратів становить від 7 годині 20 хвилин, все залежить від тривалості очікування стикувального рейсу в аеропорту проміжної посадки. Ви можете придбати квитки на сайті будь-який з перерахованих авіакомпаній, оплата проводиться за допомогою банківської карти. В якості підтвердження оплати місця на рейсі ви отримаєте електронний квиток або маршрут-квитанцію на email.
3
Складіть власний маршрут з використанням послуг двох авіакомпаній. Це дозволить заощадити на вартості квитків, особливо, якщо скористатися спеціальними пропозиціями під час проведення промо-акцій. Для пошуку рейсів в строго задані проміжки часу скористайтеся пошуковою системою сайтів посередників, що здійснюють продаж квитків. При замовленні квитків закладайте мінімум 2:00 на стиковку. Майте на увазі, що якщо ви подорожуєте через третю країну і бажаєте на час залишити транзитну зону аеропорту (наприклад, з'їздити в місто на кілька годин), вам необхідно оформити транзитну візу цієї держави.