Як підібрати кольорові лінзи для очей.

Бажання що-небудь змінити в своєму зовнішності час від часу виникає у кожного. І зовсім необов'язково, щоб ця зміна була кардинальним. Іноді навіть, здавалося б, незначний штрих може не тільки підняти настрій і підвищити самооцінку, але і дозволити поглянути на світ по-іншому. Освіжити свій образ ви можете, змінивши колір очей за допомогою кольорових контактних лінз, вибирати які потрібно правильно.
Інструкція
1
Щоб правильно підібрати кольорові лінзи для очей , уважно прочитайте відповідну інструкцію. В описі повинно бути чітко написано, для яких очей - темних, світлих або будь-яких - призначені лінзи .
2
Володарям світлих очей підійдуть абсолютно будь-які лінзи , в тому числі й ті, які призначені не для кардинальної зміни кольору райдужної оболонки, а для додання їй бажаного відтінку. Відтінкові лінзи для очей виглядають дуже природно.
3
При виборі відтінкових лінз для світлих очей пам'ятайте, що деякі з них, роблячи колір яскравіше, повністю змащують узор веселкової оболонки. Тому віддайте перевагу лінзам з багатоступеневою системою забарвлення. Найчастіше вони мають темний ободок по краю і імітацію природного малюнка райдужної оболонки очей а.
4
Якщо у вас темні очей а, відтінкові лінзи вам точно не підійдуть, тому звертайте увагу тільки на кольорові. З їх допомогою ви зможете кардинально змінити колір своїх очей : зробити їх більш світлими або, навпаки, більш темними. Ободок кольорових лінз розташовується навколо зіниці, які не прикриваючи його. Залежно від ступеня освітлення зіниця звужується або розширюється. Тому не дивуйтеся, якщо при яскравому освітленні навколишні зможуть розглянути справжній колір ваших очей .
5
При виборі лінз для очей , колір яких відрізняється від вашого, майте на увазі, що при накладенні двох різних відтінків один на одного може вийти третій.
6
Якщо вам хочеться блиснути своєю оригінальністю перед оточуючими, віддайте перевагу кольоровим лінзам, малюнок райдужної оболонки яких собою цяточки, веснянки або промінчики.
7
Існують і такі лінзи , які здатні не тільки змінити колір очей , але і скорегувати зір свого володаря. Правильно підібрати їх вам допоможе тільки кваліфікований лікар-офтальмолог.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=C8zWNdnGjUw
Одним з найпоширеніших у сучасних жінок способів зміни власної зовнішності є використання кольорових лінз для очей. Ці маленькі, але неймовірно цікаві пристосування надають образу загадковості і чарівності, наповнюють його вишуканістю і шармом, роблячи жінку помітно щасливіше і впевненіше в собі. Однак для того щоб домогтися дійсно карколомного ефекту, кольорові лінзи необхідно правильно вибрати.

Види кольорових лінз

Все кольорові лінзи для очей діляться на три групи: косметичні, відтінкові та декоративні. Страждає на короткозорість, далекозорість чи астигматизм людям варто віддати перевагу косметичним кольоровим лінзам, здатним не тільки змінювати відтінок райдужної оболонки ока, а й коригувати поганий зір. Це може здатися неймовірним, але навіть в самих звичайних м'яких контактних лінзах з діоптріями присутній легкий зеленуватий або блакитний відтінок. Виробники додають його в свої вироби для того, щоб володареві лінз було простіше помітити їх в розчині або знайти лінзи в разі їх падіння.
Косметичні кольорові лінзи, завдяки своїй непрозорості, здатні кардинально змінити колір очей, надавши їм абсолютно будь-який відтінок.
Відтінкові лінзи лише підкреслюють природний відтінок, не змінюючи колір очей кардинально. Саме тому використовувати такі пристосування доцільніше людям зі світлими очима. Кароокі же красуні не зможуть домогтися серйозного зміни кольору за допомогою відтінкових лінз, скільки б вони їх не перепробували. Декоративні кольорові лінзи, або, як їх ще називають, карнавальні, призначені для людей, охочих виділитися з натовпу і вразити уяву оточуючих своїми вовчими, котячими або навіть вампірськими очима. Декоративні кольорові лінзи можуть володіти самої незвичайної забарвленням, неймовірним малюнком або химерним оформленням.

Вибір відтінку кольорових лінз

Вибір кольору лінз - завдання, вирішити яку повинен кожен бажаючий змінити свій колір очей, а отже, і перетворити зовнішність. Величезна різноманітність представлених в сучасних магазинах відтінків лінз для очей може змусити розгубитися кого завгодно. Фахівці рекомендують вибирати відтінок відповідно до власних індивідуальними особливостями і типом зовнішності. Так, людям, охочим завжди бути в центрі уваги і ловити на собі захоплені погляди оточуючих, слід звернути увагу на кольорові лінзи, кардинально міняють відтінок очей. Однак і при цьому слід враховувати особливості власної зовнішності.
Любителькам яскравого макіяжу слід вибирати такі лінзи, колір яких обов'язково буде контрастувати з тінями і тушшю для очей.
Наприклад, якщо натуральний відтінок вашого волосся і шкіри відноситься до холодної колірної гамі, виберіть кольорові лінзи теплих тонів: янтарного, світло-карого, горіхового. Якщо ж ви володарка смаглявою шкіри і темного волосся, вам ідеально підійдуть кольорові лінзи будь-яких яскравих відтінків.