Як проїжджати перехрестя.

Перехрестя вважається місцем зміни руху, на ньому є учасники руху, які мають пріоритет при проїзді. Ваше завдання, спираючись на ПДР, вміти правильно проїжджати перехрестя, дотримуючись черговість і не створюючи перешкод.
Інструкція
1
Регульований перекресток.Прі наближенні до перехрестя ви повинні звернути увагу на знаки пріоритету, сигнал світлофора чи регулювальника. Якщо у вас знак «головна дорога» і ви хочете проїхати прямо, то необхідно здійснити рух без зупинки. Якщо ви хочете повернути праворуч, то ви повинні пропустити пішоходів, а потім повернути. Здійснюючи поворот наліво, пропустіть зустрічний потік машин і поверніть, пропустити пішоходів. При цьому ви не повинні заважати проїжджаючому транспорту. При зеленому сигналі світлофора без додаткових секцій, проїжджати перехрестя необхідно точно так же. Якщо у світлофора є додаткові секції, чекаєте, поки загориться ваш світло. Якщо ви повертаєте праворуч під стрілку, зліва може йти потік на основний зелений сигнал. При проїзді ви повинні поступитися їм дорогу. Якщо після повороту є стоп-лінія і світлофор, то орієнтуйтеся на нього. Якщо горить червоний - зупиніться.
2
Нерегульований перекресток.Прі проїзді нерегульованого перехрестя користуйтеся правилом «правої руки» - це означає, що потрібно пропустити тих, хто знаходиться праворуч від вас. В ситуації, коли вам треба проїхати прямо або наліво, ви повинні пропустити, тих, хто перебуває на поперечної дорозі праворуч, при повороті - пропустити зустрічний потік. Якщо ви хочете повернути праворуч, упевніться, що вас пропускають.
3
Якщо виїзд на перехрестя зайнятий машинами, утворилася пробка, не потрібно намагатися встати на нього. Після того, як запалиться червоний для машин з поперечною дороги, ви станете для них перешкодою для проїзду.
4
Якщо сигнал світлофора однаковий для автомобілів і трамвая, то трамвай має перевагу при русі. При перетині трамвайних шляхів, завжди поступайтеся проїзд трамваю.
5
Якщо ви не знаєте, на якій дорозі знаходитесь, ви завжди повинні вважати, що ви перебуваєте на другорядній дорозі.