Як підібрати туш для вій.

Густі і довгі вії - мрія багатьох жінок. На жаль, не всі можуть похвалитися такою красою. Ось тому так важливо вміти правильно підбирати таку туш для вій, яка підкреслить ваші очі, а погляд зробить більш виразним.
Інструкція
1
Вирішіть, яка саме туш вам потрібна: подовжує, об'ємна або водостійка. Об'ємна обволікає вії і робить їх візуально більш густими. До її складу входять мікрогранули воску і вугільний пил, а щіточка має рівномірні щетинки.
2
Якщо хочете довгі вії - купите подовжуючу туш. Вона містить мікропротеїн, синтетичне або натуральне волокно (шовк, нейлон). Щіточка може бути прямою з рівномірними щетинками або зігнутою, яка підкручує вії.
3
Придбайте водостійку туш, вона незамінна для спортивних занять в басейні і під час дощової погоди. Водостійка косметика містить смоли, які не дозволяють їй розтектися, і видалити таку туш можна лише спеціальним засобом.
4
Для того щоб зміцнити слабкі вії, купите лікувальну туш. Вона являє собою прозорий гель і містить мікроелементи, вітаміни, протеїни, кератин і касторове масло. Лікувальний продукт можна використовувати окремо або в якості основи під звичайну туш .Якщо ви носите контактні лінзи, то виберіть спеціальну туш, яка схвалена офтальмологами.
5
Зверніть увагу на термін придатності і консистенцію продукту. Гарна туш зовні повинна бути схожа на крем, що не скочуватися, чи не обсипатися, лягати на вії тонким шаром, не склеює їх. Понюхайте туш, вона не повинна мати яскраво вираженого хімічного запаху.
6
Уважно прочитайте склад продукту. Корисними речовинами для вій є касторове масло, вітаміни і протеїни, кератин і ланолін. Щоб знизити негативну дію сонячних променів, вибирайте туш з меланіном і УФ-блокаторами.
7
Огляньте упаковку, на ній повинна бути вказана інформація про склад продукту, його назва, координати виробника, дата виготовлення і термін зберігання. Після трьох місяців використання туш потрібно викинути, так як вона висихає, а ще в ній можуть розвинутися мікроорганізми і викликати алергію або кон'юнктивіт.