Як вигравати в шахи. Як швидко перемогти у шахах короля.

Важко знайти більш популярну і відому гру, яка поєднуватиме азарт і інтелектуальну тренування, ніж шахи . Здавна гравці вдосконалюють техніку своєї шахової гри, беруть участь у різних змаганнях і турнірах, і формують різноманітні стратегії, що допомагають перемогти суперника. Ці стратегії цікавлять багатьох початківців шахістів, і в цій статті ви дізнаєтеся про декілька способів, що дозволяють виграти шахову гру.
Інструкція
1
У грі ви можете використовувати різні фігури на своїй половині дошки, встановлюючи їх в такі позиції, які завідомо роблять їх виграшними. Наприклад, використовуючи стратегію захищеної прохідного пішака, ви відкриваєте свободу дій для свого короля і захищаєте пішака від впливу ворога.
2
Пішак - зручна фігура в грі, так як пішаки можуть володіти достатньою силою для того, щоб протистояти атаці ворожого короля. Ви можете використовувати стратегію підриву - розміняти одну або кілька пішаків, щоб послабити противника.
3
Ще одна стратегія включає в себе так зване патове притулок, яке можна включати в гру, коли на ігровому полі залишається мало фігур. Забезпечивши за допомогою пішаків короля патовим притулком, ви захистите його від противника.
4
Також короля можна встановити на край або в кут ігровий дошки, тобто - в положення «полупата. Гра в такому випадку ведеться пішаками. При цьому не позбавляйте короля рухливості - це може привести до програшу.
5
До виграшу може привести і придбання додаткових темпів, витрачати які потрібно з розумом - тоді вони посприяють вашій перемозі. Резервні ходи пішаками ви можете використовувати, наприклад, щоб справити відволікаючу атаку королем для кидка на ворожий королівський фланг.
6
Якщо король вашого противника знаходиться в кутку дошки і через це нерухомий, ви можете спробувати поставити мат одним конем і пішаком.