Як зшити намет.

Якщо у вас є діти, ви знаєте, як вони люблять грати в маленьких будиночках, наметах і шатрах. Щоб вони не влаштовували бардак в будинку, створюючи конструкції з диванних валиків і простирадл, побудуйте їм справжнє шатер, який буде дуже просто прибрати після гри.
Вам знадобиться
  • - чотири дерев'яні або пластмасові рейки довжиною 1,2-1,7 метра;
  • - перекладина (кругла), довжиною 0,7-1,5 метра;
  • - дриль;
  • - тканина;
  • - рулетка;
  • - дриль;
  • - швейна машина
  • - гумка;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Перш, ніж починати шити шатер , намалюйте його проект. Визначте, яка необхідна висота і довжина шатра, а також ширина. Врахуйте, що поперечини стоять під кутом, тому висота може виявитися менше, ніж ви планували. Візьміть дерев'яні або пластмасові рейки і відпиляйте 4 відрізка потрібної довжини, перевірте, вони повинні бути однакові. Щоб дитина не посадив скалку, обробіть нерівні місця наждачним папером або напильником.
2
Покладіть бруски поруч і відзначте місце для кріплення в 5 см від краю. Виміряйте діаметр перекладини (вона обов'язково повинна бути кругла) і візьміть свердло для дриля з таким же діаметром. Просвердлите в рейках отвір в намічених точках.
3
З'єднайте конструкцію, протягнувши круглий брусок всередину отворів. Оцініть стійкість, якщо ніжки роз'їжджаються, зробіть додаткове кріплення, прикрутіть за допомогою саморізів стрічку потрібної довжини до ніжок (краще вгорі, щоб діти не запиналися про неї).
4
Виміряйте довжину шатра від передніх до задніх ніжок. Потім дізнайтеся висоту тенту, для цього від поперечної перекладини рулеткою відкладіть відстань вниз, не дістаючи кілька сантиметрів до підлоги. Додайте з кожного боку по 3 см на підгин, таким чином, ви отримаєте викрійку.
5
Підберіть тканину для намету. Для ігор вдома підійде будь-який матеріал, але, зверніть увагу, ця конструкція легко складається, і ви зможете брати її з собою на дачу або в похід, тому вибирайте сонцезахисну і вологонепроникну тканину.
6
Виріжте з тканини прямокутник потрібного розміру, потім обшийте його з усіх боків за допомогою швейної машини або вручну. Кожен кут оснастите петлею з гумки, щоб стіни зшитого будиночка не розлітаються. Якщо ви не плануєте повністю розбирати шатер , можете закріпити тканина не гумками, а саморізами, тоді вона буде триматися надійніше.
7
Якщо вам хочеться додатково прикрасити шатер , обшийте рейки тієї ж або іншою тканиною, а спереду і ззаду додайте "двері", можна навіть на блискавки.