Як робити скрінсейвери.

Відображення скринсейверов в операційних системах Windows налаштовується в меню робочого столу. Крім стандартних елементів дане меню також працює з завантаженими або зробленими самостійно скрінсейвер.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Завантажте з інтернету програму, яка створює скрінсейвери . Ви можете скористатися Easy ScreenSaver Studio або її аналогами, які будуть найбільш зручні для вас надалі. Найкраще завантажувати програми з офіційних сайтів розробників, щоб уникнути появи у вашій операційній системі загроз у вигляді троянів і заражених вірусами файлів.
2
Встановіть завантажену вами програму на ваш комп'ютер, після чого приступите до створення нового скринсейвера. Більшість програм мають вступну частину, в якій розповідається про принципи створення і редагування скринсейверов, однак, її можна пропустити, якщо меню вам здасться досить зрозумілим для самостійного його вивчення.
3
Створюючи скрінсейвер, скористайтеся або наявними шаблонами, або створіть все спочатку самостійно за допомогою відповідного пункту меню, заздалегідь стягнувши необхідні його елементи. Відредагуйте скрінсейвер за допомогою наявної панелі інструментів і збережіть його кінцевий варіант.
4
Для установки скринсейвера в вашому комп'ютері в налаштуваннях властивостей робочого столу перейдіть до екранної заставці. Натисніть кнопку «Обзор» для пошуку створеного вами скринсейвера, після чого натисніть «Перегляд», щоб побачити, чи потрібно його додаткове редагування. Якщо ж ні, застосуєте зміни і налаштуйте відображення заставки через певний час. За тим же принципом встановлюються завантажені скрінсейвери - також виконується огляд папок для вибору файлів. Деякі з них встановлюються за подвійним клацанням миші, після чого вони будуть додані в список вже наявних елементів операційної системи. Після завантаження заставок з інтернету обов'язково перевіряйте їх на наявність вірусів і троянських програм.
Корисна порада
Чи не завантажуйте скрінсейвери з ненадійних джерел.