Як налаштувати вай-фай в "Вісті".

В ноутбуках присутні адаптери, що дозволяють працювати з бездротовими мережами Wi-Fi. Для правильного налаштування параметрів з'єднання необхідно враховувати безліч нюансів. Це обумовлено тим, що параметри роботи бездротових мереж можуть бути найрізноманітнішими.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi адаптер.
Інструкція
1
Перед підключенням до нової бездротової мережі скиньте параметри Wi-Fi адаптера. При роботі з Windows Vista клікніть лівою кнопкою миші по іконці мереж в треї і перейдіть в меню «Центр управління мережами і загальним доступом». Виберіть пункт «Зміна параметрів адаптера». Знайдіть іконку адаптера Wi-Fi і перейдіть до його властивостей.
2
Виберіть протокол інтернету TCP/IPv4 і активуйте пункти «Отримати IP-адресу автоматично" і "Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Збережіть налаштування і поверніться в центр управління мережами і загальним доступом. Відкрийте меню «Пуск».
3
Перейдіть до пункту "Підключення" і виберіть параметр «Створення підключення або мережі». Відкрийте меню «Підключення до бездротової мережі вручну». Заповніть запропоновану таблицю. Вкажіть ім'я мережі. Воно має бути ідентично назвою, яка зазначена в налаштуваннях точки доступу. Виберіть тип безпеки і радіосигналу. Введіть пароль.
4
Встановіть галочку біля пункту «Зберегти параметри мережі». Натисніть кнопку «Далі». Не об'єднуйте підключення до мережі. Закрийте вікно налаштувань і клікніть по іконці бездротових мереж в треї.
5
Знайдіть тільки що створену мережу і клацніть по її назві правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Властивості». Відкрийте вкладку «Підключення». Активуйте параметри «Подключаться автоматично, якщо мережа в радіусі дії» і «Подключаться, навіть якщо мережа не веде мовлення свого імені».
6
Перейдіть до вкладці «Безпека». Перевірте задані параметри. Переконайтеся в тому, що ви використовуєте потрібний тип шифрування (AES або TKIP). Натисніть кнопку Ok. Відкрийте список доступних бездротових мереж і натисніть кнопку «Підключення». Дочекайтеся установки зв'язку з обраною точкою доступу.