Як позбутися від оперізуючого лишаю. противірусні мазі від лишаю.

Вплив на організм людини вірусу герпесу полягає в появі пухирчастої висипки на різних ділянках тіла (частіше уражаються руки і тулуб), які сверблять і болять, приносячи болісні відчуття. Лікування оперізувального лишаю засноване на придушенні активності вірусу і зменшенні хворобливих проявів.
Вам знадобиться
  • - противірусні препарати;
  • - зеленка;
  • - противірусні мазі;
  • - сода, сіль;
  • - перекис водню ;
  • - дьоготь;
  • - настоянка календули.
Інструкція
1
Приймайте противірусні препарати. Дозування і тривалість прийому визначається в кожному випадку і залежить від локалізації висипань, тяжкості перебігу захворювання. Основними препаратами при лікуванні оперізувального лишаю є «Фармвір» і «Вальтрекс» - їх приймають по 5-7 днів в необхідної дозуванні.
2
Проведіть антибактеріальну терапію. Якщо захворювання супроводжується великими запаленнями і є ймовірність бактеріального ураження, то показаний прийом антибіотиків широкого спектру дії («рондоміцін», «Тетрациклін» і т.д.).
3
Приймайте препарати для зниження больових відчуттів - «Пірілен», «Ганглерон» і пр. Їх слід пити під час терапії, але часто больові відчуття зберігаються і після зникнення висипань - в цих випадках слід приймати парацетамол, анальгін, аспірин і т.д. Остаточно позбутися болю допоможуть протисудомні засоби та курси фізіотерапії (струми Бернара, діатермія, інфрачервоний лазер і т.д.).
4
Зовнішньо змащуйте герпетичні висипання противірусними мазями та кремами, а при появі кірочок їх потрібно припікати зеленкою або фукарцином. Для відновлення шкірних покривів застосовуються «Солкосерил», дерматоловую кошти.
5
Використовуйте народні методи лікування герпетичного ураження - пийте трав'яні відвари, готуйте мазі, компреси і розтирання. Добре знімає свербіння і знезаражує місця ураження мазь з соди і солі - рівні частини змішайте з невеликою кількістю води до утворення пастоподібної маси і змащуйте нею уражені області три рази на день. Повторювати такі аплікації слід протягом п'яти днів.
6
Ви можете обробляти з'явилися пухирці перекисом водню - робіть це вранці і ввечері, повторюйте доти, поки висипання не зникнуть. Один раз в день шкіру можна змащувати дьогтем, при цьому уражені ділянки повинні залишатися відкритими.
7
Настоянку календули слід приймати всередину і робити з неї компреси - змішайте квітки календули і квітки таволги, залийте їх горілкою і настоюйте протягом двох тижнів. Три рази на день пийте по ложці настою, розведеного водою, і накладайте на висипання компреси з цього ж настою.