Як навчитися нарощувати акрилом нігті.

Акрил - це з'єднання спеціальної пудри з рідиною. Сьогодні дуже популярно нарощування нігтів акрилом. Існують навіть спеціальні методики, що дозволяють виконувати цю процедуру самостійно.
Інструкція
1
Перед нарощуванням заготуйте весь необхідний матеріал та інструменти. Зробіть чистку нігтів, підпиляєте їх довжину. Продезінфікуйте і знежирте руки і нігті.
2
Переходьте до шліфування нігтів. Для цього пилкою акуратно знімайте верхній шар з нігтьової пластини. Після чого ретельно видаліть пил. Нанесіть спеціальний розчин для очищення нігтя, дайте просохнути.
3
Після цього встановіть форму. Її кінці склейте для створення майбутнього нігтя. Налийте в підготовлену ємність ліквід і умочіть кисть в мономер. Ретельно відіжміть кисть від ликвида, щоб вона стала практично сухий. Тепер захопіть пензлем кульку камуфлюючою пудри. Зовні він повинен бути схожий на їжачка. Якщо кулька буде вологим, з ним неможливо буде працювати. В цьому випадку акрил розтечеться по нігтьової пластини. Дочекайтеся, коли кулька просочиться ліквідом і акуратно нанесіть його на форму. Відступите від кутикули 1 мм і розкочуйте акрил по всій формі. При цьому створюйте потрібну форму нігтя.
4
Продовжуйте нарощування, поки не досягнете потрібного результату. Так можна зробити звичайні нігті. Якщо ж у вас є певний досвід в нарощуванні акрилом , то ви можете спробувати виконати французький манікюр, за допомогою білої і рожевої пудри. Але ця процедура трохи складніше, тому новачкам її поки краще не застосовувати.
5
Після накладення акрилу, видаліть форму пінцетом. Потім обпиляєте вільний край, надавши нігтю потрібну форму. Пройдіться шліфувальної пилкою по всій поверхні штучного нігтя, зашліфуйте і відполіруйте.
6
Врахуйте, що акрилові нігті вимагають корекції. Для цього запиляєте ніготь, приділивши при цьому особливу увагу кордоні між натуральним і штучним нігтем. Після цього очистіть нігтьову пластину, змастіть її обезжиривателем і спеціальною рідиною для зчіпки. Викладайте акрил на поверхню, як і при первинному нарощуванні. Після застигання гарненько відполіруйте пластину, поки ніготь не стане гладким і блискучим.