Як відключити в завантаженні вибір системи. Як відключити вибір операційної системи windows 7.

При установці на комп'ютері двох і більше операційних систем, на початку завантаження комп'ютера з'являється меню, що пропонує вибрати потрібну ОС. Якщо це меню представляється користувачеві зайвим, його можна прибрати.
Інструкція
1
Найчастіше, меню вибору операційної системи дратує користувача не фактом свого існування, а необхідністю натиснути Enter або чекати 30 секунд до початку завантаження системи. Наявність двох ОС на комп'ютері зручно і корисно, тому не рекомендується відключати меню. Правильніше буде змінити час очікування з 30 секунд до двох-трьох. Цього цілком достатньо, щоб вибрати, в разі потреби, другу операційну систему.
2
Якщо ви працюєте з операційною системою Windows XP, відкрийте: «Пуск - Панель управління - Система - Додатково». В розділі «Завантаження і відновлення» натисніть кнопку «Параметри». У списку операційних систем виберіть загружаемую за замовчуванням. Якщо стандартно завантажується потрібна вам ОС, нічого не вибирайте.
3
В тому випадку, якщо ви все-таки хочете відключити завантажувальне меню, зніміть пташку біля рядка «Відображати список операційних систем». Збережіть зміни, натиснувши «ОК», після перезапуску системи одразу буде завантажуватися встановлена за замовчуванням ОС.
4
Ви можете залишити меню (настійно рекомендується), але змінити час відображення списку операційних систем - просто встановіть в поле після рядка «Відображати список операційних систем» влаштовує вас час. Наприклад, три секунди. Такий варіант зручний тим, що при виникненні проблем із завантаженням основної ОС ви завжди зможете завантажитися з резервної, зберегти важливі файли і вже спокійно зайнятися відновленням або перевстановлення основної операційної системи.
5
Якщо ви користуєтеся ОС Windows 7, натисніть правою кнопкою мишки значок «Комп'ютер» на робочому столі, виберіть в меню «Властивості», потім «Додаткові параметри системи», вкладку «Додатково» . Зніміть пташку з рядка «Відображати список операційних систем». Підтвердіть свій вибір, натиснувши «ОК».
В процесі завантаження комп'ютера ОС протягом декількох десятків секунд очікує від користувача вибору операційної системи , якщо їх на завантажувальному диску знайдено більше однієї. Іноді в список потрапляють і не повністю видалені залишки колишніх ОС. Щоб усунути цю непотрібну паузу в завантаженні треба змінити відповідні настройки.
Інструкція
1
Натисніть «гарячі клавіші» WIN + Pause, після того як авторізуетесь в системі. Це поєднання відкриває компонент Windows з заголовком «Система» («Властивості системи » в ОС Windows XP).
2
Натисніть посилання «Додаткові параметри системи » в лівій панелі, якщо ви використовуєте ОС Windows 7 або Vista. Таким способом в них відкривається вікно з заголовком «Параметри системи ». У випадку роботи з Windows XP цей крок не потрібний.
3
Клацніть кнопку «Параметри» в секції «Завантаження і відновлення», самій нижній секції на вкладці «Додатково». Яку б ОС ви не використали, ця вкладка відкривається за замовчуванням у вікні параметрів системи .
4
Розкрийте випадає "Операційна система, завантажувана за замовчуванням» в наступному вікні додаткових налаштувань. Вам треба вибрати систему, яка буде автоматично вибиратися при запуску комп'ютера. Потім відключіть опцію вибору ОС, знявши мітку поруч із написом «Відображати список операційних систем».
5
Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «OK» і на цьому процедура скасування вибору ОС при завантаженні комп'ютера буде закінчена.
6
Є альтернативний спосіб, який працює в ОС Windows 7 і Vista. Щоб ним скористатися, розкрийте діалог запуску програм, натиснувши клавіші WIN + R або вибравши рядок «Виконати» в головному меню на кнопці «Пуск».
7
Надрукуйте команду msconfig в поле вводу відкрився діалогу. Можна замінити ручне введення копіюванням (CTRL + C) і вставкою (CTRL + V) виділеного мишкою тексту команди. Для виконання введеної команди натисніть клавішу Enter або клацніть кнопку «OK».
8
Перейдіть на вкладку «Завантаження» запущеного вікна «Конфігурація системи ». У ньому розміщений список ОС, який ви бачите в діалозі вибору системи при запуску комп'ютера. Приберіть зайві рядки, клацніть кнопку «ОК» і цим ви завершите операцію скасування вибору системи .