Як відрегулювати яскравість екрану. Як збільшити яскравість екрану ноутбука.

Яскравість екрану монітора або яскравість зображення, переданого на нього, можна налаштувати декількома способами. Якщо зі звичайними моніторами все більш-менш зрозуміло, то з портативними комп'ютерами зазвичай все буває складніше, оскільки у них відсутні спеціальні кнопки меню.
Вам знадобиться
  • Посібник користувача.
Інструкція
1
Знайдіть на передній панелі монітора кнопки регулювання параметрів зображення екрана. Також вони можуть ховатися в нижній частині монітора, збоку і так далі, залежно від моделі пристрою. Багато монітори підтримують управління за допомогою сенсорних кнопок.
2
Знайдіть через меню настройки яскравості екрана, зазвичай вони бувають відзначені спеціальними піктограмами. Для переходу по пунктах меню і налаштування параметрів використовуйте кнопки збільшення або зменшення гучності, кнопки зі стрілками і так далі. Більш докладно про функції управління настройками з передньої панелі монітора прочитайте в керівництві користувача, яке зазвичай йде в комплекті з устаткуванням, також ви можете завантажити його на сайті виробника.
3
Зверніть увагу на наявність у вашій моделі монітора налаштувань для певного режиму використання пристрою - для читання, перегляду фільмів, роботи з графікою і так далі. Ви можете вибрати один з них відповідно до власних уподобань. Також для настройки власного режиму, який можна зберегти, ви можете налаштувати спеціальний пункт в даному меню, що враховує ваші уподобання щодо яскравості екрана.
4
Налаштуйте параметри яскравості екрана з утиліти управління вашим відеоадаптером. Ви можете знайти її в списку встановлених програм або з меню управління відеокартою в налаштуваннях робочого столу.
5
Якщо у вас нетбук або ноутбук, скористайтеся кнопкою Fn, в поєднанні з кнопками зі стрілками або кнопками з верхньої панелі клавіш F1-F12 налаштовує яскравість екрана монітора. Для цього шукайте на клавішах спеціальні піктограми, що позначають настройку параметрів яскравості. Також щодо параметрів управління монітором ноутбука читайте керівництво користувача.
Корисна порада
Не робіть яскравість монітора максимальної при тьмяному освітленні або відсутності додаткового джерела світла.
При постійній роботі на комп'ютері ваші очі зазнають значного напрузі. Тому варто частіше відволікатися на сторонні справи, перериваючись на час і встановити належні налаштування зображення на екрані.
Інструкція
1
Вивчіть інструкцію до монітора (екрану ноутбука). Поважаючий себе виробник обов'язково не упустить з уваги такі важливі параметри, як налаштування параметрів зображення. В інструкції повинно бути присутнім детальний опис процедури налаштування екрану монітора через вбудоване меню.
2
Налаштуйте екран монітора за допомогою меню. Зайдіть в меню монітора за допомогою кнопок на корпусі. Вивчіть пункти і знайдіть дбав налаштування яскравості. Встановіть прийнятну яскравість екрану. Не варто встановлювати занадто яскравий або занадто тьмяне екран - це однаково шкідливо для очей.
3
Завантажте з інтернету спеціальні утиліти по налаштуванню зображення. Сучасні виробники відеоадаптерів включають до складу диска з драйверами спеціальне програмне забезпечення для налаштування зображення. Також варто відзначити, що деякі утиліти можуть бути на офіційних сайтах виробників моніторів. Як показує практика, за допомогою драйверів відеокарти теж можна налаштовувати яскравість монітора.
4
Зайдіть в налаштування параметрів електроживлення, щоб відрегулювати важливі моменти: дії системи при відключенні живлення (актуально для ноутбуків), час очікування, дії у разі довгого простою комп'ютера та інше. У вікні налаштувань ви обов'язково знайдете можливість відредагувати рівень яскравості на свій розсуд.
5
При налаштуванні параметрів убавленія яскравості дисплея і подальшого його відключення зверніть увагу на інші настройки. При виконанні деяких процесів на комп'ютері не рекомендується дозволяти йому «засипати». Якщо всі зміни на моніторі вам подобаються, просто перезавантажте персональний комп'ютер для збереження всіх параметрів в системі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7rhGCF9xxy8
Зверніть увагу
Налаштування яскравості і контрастності монітора. Можна налаштувати яскравість і контрастність монітора, щоб покращити сприйняття тексту і забезпечити більш реалістичну передачу кольору для цифрових зображень. Для поліпшення результатів при налаштуванні параметрів яскравості і контрастності скористайтеся калібруванням квітів монітора. (З її допомогою можна налаштувати ці та інші параметри кольору.)
Корисна порада
Відкрийте будь-яку програму, в якій можна побачити велику область білого кольору (підійде MS Word c порожнім документом). Встановіть регулятор яскравості монітора так, щоб яскравість цій області була такою ж, як у аркуша паперу. Крок 3. Налаштування яскравості і контрасту монітора На цьому етапі крутимо ручки і тиснемо кнопки монітора. Насамперед слід налаштувати колірну температуру точки білого монітора на робочу, тобто 6500К (рекомендований як для Web, так і для додрукарської підготовки).