Як отримати візу в Чехію.

Напевно, немає такої людини, яка не мріяв би побувати в Чехії. Прага, Карлові Вари, вузькі бруковані вулички, величний собор Святого Вітта, ніби просочений історією Карлов Міст через Влтаву. Для в'їзду до Чехії громадянам Російської Федерації потрібна віза.
Інструкція
1
Отримати Чеську візу не складніше, ніж візу інших держав, що входять в зону країн Шенгенської угоди. Просто вннімательно ознайомтеся зі списком документов.Еслі у вас вже є діюча шенгенська мультивіза, отримувати додатково чеську візу не потрібно.
2
Повний перелік документів для отримання короткострокової туристичної візи вказаний на сайті Посольства Чехіі.Ето заповнена анкета, 1 фотографія, підтверджена бронь готелю, закордонний паспорт, чинний ще 90 днів з моменту закінчення поїздки, довідка з місця роботи, спонсорський лист у разі , якщо заробітна плата становить менше 500 євро, виписка з банківського рахунку із зазначенням руху коштів за три місяці, страховка з покриттям 30 000 рублів.
3
Незважаючи на те, що перелік документів здається досить значним, оформити їх не так сложно.Анкету ви можете самостійно роздрукувати та заповнити (зверніть увагу: тільки синім чорнилом!). Фотографію "на візу" моментально роблять в будь-якому фотоательє або фотокабінке.Наверняка ви в курсі, коли закінчується термін дії закордонного паспорта, тому достатньо буде просто взяти його з собой.Справку з місця роботи можна взяти у головного бухгалтера або директора кадрової служби.Для спонсорського листа буде достатньо заяви у вільній формі, копії першої сторінки громадянського паспорта спонсора та довідки з його іє работи.Справку про рух коштів по рахунку вам зроблять в банку протягом одного дня.Страховку для виїжджаючих за кордон з великою радістю оформить вам будь-яка страхова компанія, і коштує вона зовсім недорого.
4
Чеську візу можна отримати за 10 робочих днів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uWj1FcTJ0w0
Зверніть увагу
Якщо ви подаєте заяви на видачу візи не самостаятельно, зверніть увагу на вибір посередника!
Корисна порада
Всю інформацію ви можете отримати на сайті Посольства Чехії в Москве.Адрес в інтернеті: http://www.mzv.cz/moscowАдрес посольства Чехії: Російська Федерація123 056 Москваул. Юліуса Фучика, будинок 12/14, корпус 6
Якщо ви вирішили переїхати до Чехії на постійне місце проживання (ПМП), спочатку необхідно буде отримати візу, яка дає право на тривале проживання в країні. Є кілька типів віз. Вивчіть всі можливості і виберіть найбільш оптимальний для себе варіант.
Інструкція
1
Оформіть робочу візу. В Чехії відчувається брак висококваліфікованих фахівців, у зв'язку з чим влаштуватися на роботу можна без зайвих складнощів. Робоча віза видається на рік, після чого її можна продовжити. Через 2,5 роки ви зможете отримати ПМЖ. Мінус даного типу візи полягає в тому, що відразу ви не зможете перевести свою сім'ю.
2
Найбільш поширеним варіантом імміграції в Чехію є отримання бізнес-візи на підставі реєстрації фірми або оформлення ліцензії індивідуального підприємця. Відкрийте фірму, робіть відрахування в пенсійний фонд і оплачуйте медичну страховку. Продовжіть візу на 2 роки. Через 5 років ви зможете отримати ПМЖ. Однак майте на увазі, що вам буде потрібно помістити на рахунок по 4200 євро на кожного члена сім'ї. Сім'я зможе переїхати одночасно з вами.
3
Оформивши ліцензію індивідуального підприємця, ви зможете займатися невеликим бізнесом або влаштуватися на роботу. Віза продовжується на 2 роки. В даному випадку ви теж зможете відразу перевести свою сім'ю. Після отримання візи зареєструйтесь в торговому реєстрі, податкової інспекції та пенсійному фонді. Покладіть на рахунок по 4200 євро на кожного члена сім'ї. Оплачуйте щорічний податок в розмірі 400 євро. Через 5 років зверніться за отриманням ПМЖ.
4
Існує можливість іммігрувати в Чехію на підставі студентської візи. Даний вид переїзду підходить для молодих людей у віці до 25 років. Однак майте на увазі, що ПМЖ ви зможете отримати тільки через 10 років.
5
Імміграція на підставі возз'єднання сім'ї можлива тільки для дітей до 18 років і одиноких батьків старше 70 років. Отримати ПМЖ можна, вступивши в шлюб з громадянином (кою) Чехії.
6
Проживіть в країні 5 років. Здайте нескладний мовний тест, підготуйте необхідні документи та отримайте ПМЖ. Перебуваючи в даному статусі, ви будете наділені тими ж правами, що і громадяни країни (за винятком виборчого права). Через 5 років ви зможете отримати чеське громадянство.