Як вибрати хороший тональний крем. Як підібрати колір тонального крему.

Від того, який тональний крем ви виберете, залежатиме ваша привабливість - шкіра повинна виглядати однорідно, бути рівною і шовковистою, без видимих почервоніння і ознак втоми. До кожної шкірі повинен бути індивідуальний підхід.
Інструкція
1
Враховуйте тип шкіри. Рідкі тональні засоби підходять для будь-якого типу - вони швидко і легко розподіляються по шкірі, їх легко наносити пальцями або спонжем, вони не обтяжують макіяж. Компактні тональні крем а краще вибирати тим жінкам, у кого шкіра суха - в їх складі міститься багато мінеральних масел, які пом'якшать і зволожать. Якщо шкіра схильна до подразнення, на ній легко з'являються прищики або почервоніння, то застосовуйте гіпоалергенні крем а з антибактеріальними добавками. Стійкі тональні крем а підходять дамам з жирною шкірою, на якій звичайні засоби дуже швидко починають «плисти».
2
Правильно підбирайте відтінок тонального крем а. Колір крем а повинен точно відповідати природному відтінку шкіри - чим натуральніше і непомітніше він виглядатиме на обличчі, тим краще. Занадто темний крем старить шкіру, а світлі тони можуть контрастувати з кольором шиї, рук або декольте. Тональний крем з мерехтливими або світловідбиваючими частинками не годиться для щоденного застосування, його можна використовувати час від часу.
3
Вибирайте засіб з ультрафіолетовими фільтрами. Шкіру необхідно берегти від сонця, тому буде краще, якщо тональний крем буде мати позначку «SPF 15» і вище.
4
Якщо вашу шкіру необхідно підтягнути, то вибирайте тональний крем з ліфтинг-ефектом - він «ховає» зморшки, покращує овал обличчя.
5
Жирну шкіру необхідно наносити матове, тому тональний крем повинен володіти відповідним ефектом.
6
Завжди тестируйте засіб перед придбанням. Збираючись в магазин, очистіть шкіру - вам доведеться нанести трохи крем а на щоку. Растушуйте склад по шкірі і почекайте п'ять хвилин. Потім подивіться на себе в дзеркало при штучному освітленні і підійдіть до вікна або вийдіть на вулицю - крем повинен збігатися з відтінком вашої шкіри.
7
не орієнтуйтеся на вартість крем а - завжди пробуйте засіб у дії. Серед бюджетних тональних крем ов ви зможете знайти той, який підійде вашій шкірі ідеально, а найдорожчі склади можуть не виконувати своїх функцій на вашій шкірі. Час від часу міняйте свої уподобання і пробуйте щось нове, додаючи черговий крем до списку підходящих саме вам засобів.