Як намалювати лисицю з казки. Як малювати лисицю з казки Лисиця журавьль.

Зображення казкового героя може бути стилізованим, схематичним або представник тваринного світу може бути «очеловечен» різними атрибутами. Таким може бути малюнок лисиці з будь-якої казки.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте матеріали для роботи. Виберіть казку, з якої ви хочете намалювати лисицю. Це може бути і «Колобок», і «Лисиця і Журавель», та інші казки . Уявіть, як вона може виглядати. Для цього можете подивитися ілюстрації в інтернеті. Заодно зверніть увагу на знімки і малюнки лисиць з живої природи, на будову їхнього тіла, мордочки. Це допоможе вам при створенні малюнка.
2
За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк. Почніть з голови, зобразивши її невеликим колом, потім витягнутий овал - тіло. І так само овалами намалюйте кінцівки і хвіст. На голові намалюйте мордочку, для цього до кола приєднаєте невеликий овал. Трикутниками позначте вуха. У лисиці вони досить великі, більше ніж у кішки.
3
Далі приступаємо до промальовуванні деталей персонажа. Якщо ваша лисиця буде одягнена у щось (народний костюм, наприклад), то намітьте відразу деталі одягу. Прорисуйте витягнуту мордочку, з'єднавши овал з колом. Намітьте на кінці ніс. Позначте очі лисиці. Намалюйте внутрішню сторону вух, придивіться до фотографій і зверніть увагу на їх будову.
4
Поза лисиці на малюнку може намальована вами в людському вигляді (на задніх лапах, руки в боки, наприклад) або у звичайному, «звіриному». У першому варіанті кінцівки промальовувати схожими на людські, але кисті - звірині. У другому варіанті доведеться повторити позу реального тварини від і до, лише злегка спростивши і, можливо, збільшивши деякі деталі - хвіст, вуха та інше.
5
Зітріть ластиком допоміжні лінії. Уточніть деталі малюнка - вусики на мордочці, орнамент костюма, зони білої (світлої) вовни, будь-які атрибути. Придумайте і намалюйте фон, який буде оточувати персонажа - ліс, російська хата та інше. Приготуйте матеріали для роботи в кольорі. Ви можете застосувати як фарби, олівці, крейда, так і змішану техніку.
6
Наносьте колір спочатку на фон, потім переходите на великі кольорові плями на самого персонажа. Потім опрацьовуйте дрібниці. Якщо ви працюєте в змішаній техніці, то після роботи основним матеріалом застосуєте обведення, прикраса, штрихування та інше на вашому малюнку.
Зображення тварин є однією з основних тем творів художників. Тварин зображують у різних позах, вони є учасниками різних подій, що відбуваються на картині.
Вам знадобиться
  • простий олівець, стірательная гумка, аркуш паперу.
Інструкція
1
Щоб намалювати лисицю , необхідно виконувати роботу послідовно, у кілька етапів.
2
Для початку необхідно створити основу, макет майбутньої лисиці. Макет створюється за допомогою примітивних фігур. Намалюйте великий викривлений овал, який буде позначати тулуб лисиці. Потім необхідно намалювати чотири викривлених овалу меншого розміру, вони будуть позначати лапи лисиці. Далі малюється ще один викривлений овал, що позначає хвіст лисиці. На останньому етапі малюється коло, що позначає голову лисиці, і кілька овалів різного розміру, що позначають морду і вуха майбутнього тварини. Даним способом намічається форма вигинів тіла лисиці для обраної пози.
3
Наступним етапом проводиться обведення всіх елементів лисиці в єдине зображення. Обведення проводиться різкими лініями і не вимагає особливої гладкості. На даному етапі виходить макет з різкими кутами і деякими диспропорціями тіла, схематично зображує лисицю.
4
Після здійснюється згладжування форми лап лисиці, хвоста, тулуба. Згладжування форми тулуба проводиться останнім.
5
Потім з'єднуються вже згладжені деталі тіла лисиці в єдине ціле, проводиться з'єднання лап, вирівнюється лінія тулуба лисиці відповідно до положення лап і хвоста. Після цього здійснюється робота над головою лисиці: проводиться промальовування морди, вух, очей лисиці. Потім проводиться з'єднання голови і тіла лисиці, приділяється увага промальовуванні шиї.
6
Після того як була закінчена робота зі згладжування нерівностей макета і отримано детальне зображення лисиці, наступним етапом проводиться проріросовка дрібних елементів лисиці. На даному етапі малюються кігті, вуса у вигляді хаотично штрихів олівцем по всьому тілу лисиці, зображується хутряний ворс шкури. Далі тонкими лініями намічається малюнок на шкурі лисиці - зони розділу квітів хутра. Відповідно до освітленням, штрихуванням намічаються більш темні місця на шкурі і в місцях вигинів тіла лисиці.
7
Останнім етапом малюється задній фон зображення.
Корисна порада
Новачкам варто приділити увагу пропорціями тіла лисиці при створенні макета.