Як зібрати змійку.

Про кубик Рубика знають всі, і він давно є хорошим способом тренування розумової діяльності, логіки і моторної діяльності. Набагато менше людей знає про те, що є змійка Рубіка - не менше захоплююча і цікава головоломка, яку ви можете як купити в магазині, так і виготовити самостійно з дерева, отримуючи масу задоволення від різних конфігурацій і форм, які вона може приймати. На відміну від кубика, змійка Рубіка є простіший головоломкою, і тому вона подобається багатьом дітям і дорослим.
Інструкція
1
Щоб виготовити змійку Рубика, вам буде потрібно дерев'яний брусок з квадратним перетином, з якого ви випиляєте 24 трикутних рівнобедрених призми.
2
Вставте в дриль свердло діаметром 1,5-2,5 мм і, розкресливши брусок на квадрати, просвердлите в кожному квадраті за наскрізного отвору. Отвори повинні бути взаємно перпендикулярні один одному.
3
Після того, як всі отвори просвердлені, розпиляєте брусок уздовж по діагоналі, щоб у вас вийшли дві довгих вузьких трикутних призми, а потім розділіть кожну призму на 12 коротких модулів. В результаті у вас вийде 24 маленьких призми.
4
Зашліфуйте їх дрібним наждачним папером, а потім пофарбуйте одну половину елементів в один колір, а другий - у другій.
5
Для складання елементів вам буде потрібно міцна гумка. Якщо перетин бруска було не більше 25 мм, ви можете просто простягнути гумку через отвори деталей, розмістивши деталі в смугу, чергуючи кольору по одному.
6
На кінцях гумки міцно прив'яжіть металеві кільця, які закріплять конструкцію. При більших модулях змійки їх можна з'єднати шурупами з гумовими амортизаторами.
7
Кількість фігур, які можна отримати, складаючи змійку різними способами, перевищує мільйон. Починайте з простих і інтуїтивно зрозумілих фігур, а потім у міру розуміння стратегії збірки головоломки переходите до більш складним фігурам, намагайтеся створювати красиві симетричні форми з різною кількістю граней.