Як вибрати волосся для нарощування. Як притягну до себе хлопця.

Нарощування волосся - це неймовірно популярна сучасна технологія, яка дозволяє прекрасній дамі перетворитися всього за пару годин. Шикарні довгі локони завдяки цій процедурі вже не є великою рідкістю і нездійсненною жіночої мрією. Волосся для нарощування можуть бути різними. Виберіть для себе той тип, який найбільше вам підійде.
Інструкція
1
Самими низькоякісними, а отже, і дешевими, є азіатські волосся для нарощування. Їх пасма обробляються досить-таки рясним шаром силікону, який надає їм сильний, навіть неприродний, блиск. Саме за рахунок такого покриття азіатські волосся для нарощування спочатку здаються просто ідеальними. Але через деякий час силікон з них змивається, а саме волосся починають сплутуватися.
2
Більш якісними є італійські волосся для нарощування. Вони ретельно відбираються, обробляються, дезінфікуються і забарвлюються стійкими барвниками. Обробка особливим хімічним складом надає локонам пухнастість і позбавляє їх від зайвої еластичності. Природно, коштують такі волосся дорожче, ніж азіатські. Зате, вибираючи італійські волосся, ви можете бути впевнені в тому, що вони прослужать вам досить довго і витримають не одну корекцію.
3
Важливим достоїнством італійських волосся для нарощування є їх широка кольорова палітра, що включає в себе 83 найрізноманітніших відтінку. Серед них ви знайдете не тільки локони, тон яких наближений до натурального, але і пасма яскравих екстравагантних квітів. Завдяки слухняності таких волосся, їх дуже легко укладати.
4
Якщо ви мрієте про довгих, рівних, прямих волоссі, серед італійських пасом для нарощування знайти вам такі не вдасться. Через специфічну хімічної обробки італійські волосся має легкий вигин і потребують постійного випрямленні щипцями або феном.
5
Найякіснішими серед всіх типів волосся для нарощування є слов'янські волосся. Вони не піддаються хімічній обробці і практично не фарбуються. Слов'янські пасма для нарощування можуть прослужити вам довгий час завдяки цілісності їх структури.
6
Серед слов'янських волосся для нарощування ви без зусиль зможете вибрати саме ті, які підходять вам більше всього, адже вони можуть бути і тонкими, і товстими, і прямими, і хвилястими. Внаслідок того, що слов'янські пасма для нарощування обробляються вручну, серед всіх типів волосся вони є найдорожчими.