Як розділити дачу. розділити дачну ділянку.

Найбільш часто дачу доводиться ділити при розлученні подружжя, якщо майно було придбано в період зареєстрованого шлюбу. Розділ здійснюється на підставі статті № 38 Сімейного кодексу РФ в судовому порядку, якщо подружжя не змогло прийти до добровільнимугодою.
Вам знадобиться
  • - заява до суду;
  • - документи на дачу.
Інструкція
1
Якщо ви розлучаєтеся або хочете розділити загальнопайової власність, яка зареєстрована на кількох людей, то найбільш простий спосіб - це досягти взаємного добровільного угоди, продати майно і розділити грошові кошти між подружжям або співвласниками майна.
2
Другий варіант добровільного розділу полягає в тому, що всі співвласники або розлучаються подружжя згодні на розділ дачі. В цьому випадку можна провести процедуру межування по розділу земельної ділянки, розділити на частини наявний будинок, поставивши капітальні стіни і зареєструвати окреме право власності.
3
На жаль, перші два варіанти рідко доводиться здійснювати на практиці. Подружжя або співвласники не можуть досягти добровільної угоди і розділ можливий тільки через суд.
4
Для примусового розділу дачі зверніться до суду із заявою. Пред'явіть свідоцтво про власність, виписку з кадастрового паспорта і копію кадастрового плану, довідку про кадастрової вартості, свій загальногромадянський паспорт і ксерокопії всіх документів.
5
За рішенням суду дача може бути розділена між подружжям. Кожному дістанеться після розділу 1/2 частина, незалежно від того, хто з подружжя працював, а хто займався домашнім господарством і на кого з подружжя оформлено право власності (стаття № 34 СК РФ, стаття № 256 ГК РФ). Дача може залишитися за одним з подружжя, якщо входить в перелік майна, що підлягає розділу, і другому чоловікові дістається рівноцінна річ. Наприклад, якщо подружжя ділять все майно, нажите в шлюбі, і до його складу входить дача, квартира, автомобіль, будинок і т.д., то суд враховує вартість майна, яке залишається за кожним чоловіком. Дружина може отримати квартиру, чоловік - все інше майно або навпаки.
6
Якщо дача ділиться між співвласниками, то кожен отримує рівну частку. Якщо ділянка досить великий, то кожен власник може отримати його частина в натурі. Якщо дачну ділянку маленький, розділ здійснюється в процентному співвідношенні, і кожен власник має право отримати грошовий еквівалент, рівний його частці, в примусовому порядку.
Розділити товар можна за допомогою їх класифікації, під якою розуміють розподіл заданої кількості товарів за окремими ознаками на конкретні категорії з використанням обраного способу і дотриманням необхідних правил.
Інструкція
1
Розділіть весь наявний товар на окремі групи в залежності від їх загальних даних і відмінностей. При цьому розподіліть товар за певними східцях або критеріям від вищих прямуючи до нижчих.
2
Визначте число одержані ступенів класифікації, які повинні залежати від її цілей, складності і даної кількості всіх класифікуються об'єктів.
3
Використовуйте для поділу товару один з двох методів: ієрархічний або Фасетноє. В свою чергу, при ієрархічній структурі класифікації товари підрозділіть на підлеглі підгрупи, що становлять єдину схему з взаємопов'язаними підкатегоріями (група, підгрупа або вид, підвид) об'єктів, подібних за певними ознаками. Наприклад, товари можуть бути: природні, синтетичні, тварини, мінеральні, рослинні. При цьому природні товари можуть бути зроблені з відповідних природних елементів (камінь, пісок) .При фасетной структурі розподілу товарів передбачається поділ на окремі і незалежні один від одного конкретні групи (фасети). Це відбувається на основі якогось ознаки, властивого кожній з даних груп. Подібне розділення товару відрізняється найбільшою гнучкістю, а також дозволяє в будь-якому конкретному випадку обмежувати класифікацію безлічі товарів тільки кількома групами, що представляють інтерес в кожній окремій системі. В цьому випадку товари можна розділити за призначенням таким чином: елементи для деревини, для шкіри, універсальні, канцелярські, інші.
4
Можете використовувати поєднання одразу двох вищевказаних методів для поділу товарів. У торгових процесах необхідно використовувати торговельну класифікацію для ділення товарів, згідно з якою товари діляться на дві основні групи: продовольчі, непродовольчі. При цьому непродовольчі товари поділяються на інші товарні групи: з пластичних мас, хімічні побутові, металеві, силікатні, електричні, будівельні, текстильні побутові, швейні, трикотажні, пушно-хутряні, галантерейні, парфюмерно-косметичні, ювелірні. У особливу групу товарів виділяють друковані видання та книги.
5
Присвойте кожному товару певний артикул, який представляє собою необхідне умовне позначення. Воно присвоюється товару для відображення його особливості та відмінності від інших аналогічних за видом товарів по несуттєвим ознаками.