Як обшити пластиковими панелями туалет. Ремонт туалету пластиковими панелями.

Ремонт туалету може бути стихійним, коли потрібно терміново замінити сантехніку і повністю оновити туалетну кімнату. А може бути запланованим - купівля нового житла з чорновою обробкою, переїзд, давно задумане перетворення житла. У будь-якому з цих випадків варто звернути увагу на використання пластикових панелей як на один із способів швидкого ремонту своїми силами.
Вам знадобиться
  • - пластикові панелі;
  • - рейка;
  • - профіль кутовий/стартовий/завершальний;
  • - плінтус стельовий;
  • - підвіси;
  • - інструмент.
Інструкція
1
Виміряйте свій туалет. Вам знадобляться такі розміри: висота, довжина, ширина. При замірах враховуйте всі наявні виступи, ділянки навколо дверей. Для того щоб закрити комунікації, вирахуйте оптимальний розмір короба.
2
Розрахуйте кількість матеріалів, які вам знадобляться для обробки туалету. У продажу є пластикові панелі шириною 0,25 м і 0,375 м. Якщо стіни вашого туалету не достатньо рівні, купите суху рейку розміром 10? 50 мм для монтажу каркасу. Не забудьте придбати стартовий і завершальний профіль, внутрішні і зовнішні кути, стельовий плінтус і куточки до нього. Все це купуйте з невеликим запасом.
3
Обробіть рейку одним із складів, що захищають деревину від грибка і цвілі. Після того, як рейка висохне, почніть монтувати каркас. Напиляєте рейку на відрізки, відповідні горизонтальному розміру стіни. На кожній стіні закріпіть по чотири рейки. Рейки кріпляться паралельно підлозі і один одному, з відстанню в 0,5 м між ними. Для монтажу використовуйте дюбель-цвяхи.
4
Вирішіть, звідки вам зручніше почати обшивати каркас панелями. Ображати стартовий або кутовий профіль (залежить від обраного місця) до потрібного розміру. Закріпіть його на каркасі, з допомогою степлера або дрібних саморізів. Користуйтеся рівнем - від правильної установки стартового елемента багато залежить. Ображати панель за розміром і до упору вставте її в стартовий профіль. Степлером закріпіть панель на рейках. Наступні панелі монтуються таким же чином.
5
Проводьте розкрій панелей, безпосередньо перед монтажем, попередньо ще раз вимірявши висоту. Не виключені значні перепади. Отвори під сантехнічний лючок і вентиляцію вирізуйте гострим ножем.
6
Займіться установкою стелі. Його монтаж відрізняється лише способом кріплення каркаса. Каркас з легких брусків малого перетину або стельового профілю монтується на прямі підвіси. Це дозволяє регулювати висоту стелі з метою розміщення в ньому світильників. Отвори для них так само вирізаються ножем. По краях стелі залишайте невеликі зазори, вони дозволять вставити стельовий плінтус без зайвих зусиль.
7
Використовуйте безкаркасний спосіб обшивки туалету панелями, якщо ви є щасливим володарем туалету з рівними стінами. В цьому випадку панелі кріпляться прямо до стіни. Вибрати найбільш відповідний для вас варіант: монтажний клей «рідкі цвяхи» для панелей або дюбель-цвяхи. В іншому все дії аналогічні вищеописаним.
Зверніть увагу
Вибір рейки для каркаса обумовлений її малою товщиною, що позначається на кінцевих розмірах туалетної кімнати.