Як висушити м'язи ніг. Як зменшити галіфе.

Професійним культурістам добре знайоме таке поняття, як «сушка» м'язів перед змаганнями. Вона потрібна для додання їм рельєфу і сгонкі води, яка накопичується в міжсезоння. Існує декілька простих дій, які допоможуть ефективно висушити м'язи ніг.
Вам знадобиться
  • - тренажери;
  • - штанга;
  • - спортивне харчування;
  • - спортивна форма.
Інструкція
1
Внесіть корективи у свій тренувальний цикл. Як правило, задовго до змагань атлети піднімають максимальні ваги невелика кількість разів. Все це призводить до збільшення м'язової маси і сили. Але для просушки м'язів потрібна трохи інша програма. Підберіть собі оптимальну вагу і робіть його приблизно 10-15 разів за один сет. Відпочивайте менше (1.5 хвилини) і відразу переходите до наступного підходу або вправі.
2
Слідкуйте за реакцією свого організму під час тренувань. Якщо ви відчуваєте, що не витримуєте заданий ритм, передохніть трохи довше, ніж належить. Іноді краще і зовсім припинити виконувати якесь вправу. Запобігти процес спаду можна досить просто: випивайте по 30 г креатину кожне тренування. Тоді відновлення буде відбуватися набагато швидше.
3
Виконуйте жим ногами. Це перша вправа, на якому вам варто зупинитися під час тренінгу. Воно не таке виснажливе, як присед зі штангою. Жим ногами допоможе підсушити м'язи ніг без ризику отримання травм. Додавайте кожен сет по кілька кілограмів на снаряд.
4
Робіть згинання та розгинання ніг на спеціальному тренажері. Обидва ці вправи ви можете поєднувати в один день. Таким чином, ви підсушіть як стегна, так і гомілку. Виконуйте їх в середньому темпі, але не забувайте про дихання. Слідуйте тим же принципом прибавки ваги на снаряд, що і для попереднього.
5
Приділяйте увагу литкових м'язів. Робіть підйоми на носки на спеціальному тренажері або з важкою штангою. Покладете під шкарпетки невеликий «млинець» і повільно піднімайтеся до максимального натягу гомілки. Потім також опускайтеся. Цю вправу можна довести і до 20 разів у кожному сеті.
6
Змініть режим харчування та споживання води. Одних грамотних вправ буде недостатньо для сушки ніг. Їжте менше жирів і вуглеводів, які відкладаються у вигляді рідини в м'язах. Вона-то якраз і створює об'єм.
7
Харчуйтеся тільки вареним знежиреним м'ясом, як птах і курка. Виключіть з раціону смажене, борошняне і солодке. Пийте менше вологи протягом дня. Якщо до цього ви споживали 2 літри води в день, постарайтеся пити близько 1.5 літрів. Все це приведе до досягнення поставленої мети.
Бодібілдинг - складна наука, яка не може обмежитися бездумним поїданням всього на світі і сверхусіленнимі тренуваннями. Ще один аспект стосується грамотної сушки м'язів. Він дуже важливий, оскільки без нього не обійтися при підготовці до змагань.
Інструкція
1
Скоротіть кількість вуглеводів в щоденному раціоні. Від непомірного вживання макаронів, рису або картоплі буде утворюватися жир на тілі. Причина - такий тип вуглеводів засвоюється повільно і поступово переходить в непотрібну прошарок. У більшості таких продуктів хоч і немає жиру, але їх надмірне вживання веде до надлишку глікогену. Звідси і проблеми із зайвою вагою.
2
Забудьте про жирну їжу і кондитерські вироби! Не сидіть на міжсезонної дієті цілий рік. Звичайно, бувають випадки, коли доводиться харчуватися нездоровим способом на вихідних або на днях народження. Але не дозволяйте собі цього більш, ніж 1 раз на тиждень!
3
Харчуйтеся тільки здоровою їжею. До таких продуктів відносяться: сир, риба, філе з курки, рис і т.д. Звичайно, все це може швидко набриднути. Тому складайте з них нові рецепти і страви. Поекспериментуйте і завжди намагайтеся робити щось нове з даних продуктів. Користуйтеся також спеціями і приправами. Роблячи все це таким чином, ви не будете згадувати про жирної або солодкої їжі.
4
Увімкніть кардіонагрузку в свій тренувальний процес. Особливо вона корисна для підсушування ніг. Якщо вам по-справжньому потрібно підсушити м'язи, виконуйте вправи з аеробіки 2 рази на день: вранці натщесерце і перед сном. Задовго до змагань вам буде достатньо покрутити педалі велотренажера 1.5 години на тиждень. Збільшуйте кількість даних тренувань при виході на змагальний період.
5
Тренуйтеся із залізом посилено. Багато припускаються помилки, піднімаючи легкі робочі ваги на тренуванні і виконуючи безліч повторень. Цього робити ні в якому разі не можна! Продовжуйте займатися з близько максимальними вагами, дотримуючись правильну техніку.
6
Заносите свої результати в щоденник тренувань. Записуйте кількість з'їденої їжі і вправи, які ви виконували на тренуванні. Все це допоможе зробити швидкий аналіз і коригування, якщо ви не досягаєте цілей по сушці м'язів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ebBe4ZMZCTI