Як обтягнути салон машини. Як обтягнути обшивку на ваз 2107.

Не всіх автовласників влаштовує якість і зовнішній вигляд заводського салону автомобіля. Тому виникає бажання переробити обшивку на свій смак. Можна обтягнути салон авто самостійно - це найбільш економічний варіант.
Вам знадобиться
  • - калька;
  • - креслярські приналежності;
  • - рулетка;
  • - матеріал;
  • - ножиці;
  • - голки;
  • - нитки;
  • - швейна машина;
  • - клей.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, які зміни ви будете вносити в інтер'єр автомобіля. Подумайте, чи будете ви обшивати рульове колесо і торпеду. Виберіть колірну гамму і матеріал. Якщо автомобіль використовується щодня, матеріал повинен бути практичним, а кольору немазкими. Досить необачним рішенням є пошив салону матеріалом світлого кольору, адже він дуже швидко забрудниться.
2
Демонтуйте торпеду, рульове колесо і карти дверей. Це необхідно для того, щоб провести виміри. Та й обшивати набагато зручніше зняті деталі. Перед демонтування поставте автомобіль в гараж. Всі процедури можна робити в гаражі або будинку.
3
Замірте всі деталі. За отриманими даними зробіть викрійки. Враховуйте ступінь тягнучості обраного матеріалу. Викрійка повинна бути трохи менше деталі, щоб заготовку можна було ретельно розтягнути. Кілька раз перевірте викрійки, щоб потім не зіпсувати матеріал.
4
Скопіюйте викрійки на тильну сторону матеріалу. Акуратно виріжте заготовки і зробіть першу примірку. Якщо всі деталі сходяться, то можна починати зшивати їх. Прострочіть на швейній машинці всі стики деталей. Можна використовувати ручну машинку, але в цьому випадку ви витратите більше часу. Знежирте обтягували деталь. Приготуйте клей. Почніть акуратно натягувати заготовку на деталь, періодично завдаючи трохи клею. Слідкуйте за тим, щоб не утворювалося міхурів і складок. Вільні краї прошийте швом. Відкладіть обтягнуту деталь на сушку.
5
Обтягніть за цією ж схемою всі залишилися деталі салону . Наступний крок - зміна обшивки сидінь. Якщо ви не хочете витрачати багато часу, то виготовте чохли, які будуть гармоніювати з іншими частинами салону . Якщо ви хочете повністю перетягти сидіння, то демонтуйте їх і вийміть з салону машини.
6
Акуратно зніміть стару обшивку сидінь. Розпоріть її і зробіть викрійку. перенесіть викрійку на тильну сторону нового матеріалу. Виріжте заготовки і зшийте між собою з тильної сторони.
7
Перевірте стан матеріалу, яким набито сидінні. Якщо поролон став непридатним, замініть його на новий. Почніть ретельно натягувати нову обшивку на каркас сидіння Слідкуйте за тим, щоб не було перекосів. Затягніть до упору і зробіть скріплює шов. Обтягніть решта сидіння і встановіть їх назад в салон автомобіля.