Як збільшити потужність карбюраторного двигуна ВАЗ.

Досі ще на вітчизняних автострадах знаходиться досить багато автомобілів ВАЗ класичної компановки і переднього приводу з карбюраторними двигунами. Найчастіше перед автовласниками постає питання, як підвищити його потужність. Є безліч способів вирішення цієї проблеми.
Інструкція
1
Повітряний фільтр нульового сопротівленіяНачніте з простого: встановіть повітряний фільтр нульового опору, так званий "нулевик". Його нескладно купити на ринках автозапчастин або в інтернет-магазинах. Спосіб установки: Начините з демонтажу корпусу старого фільтру і воздуховода, що подає тепле повітря в холодну пору, трубки відводу картерних газів. Установку фільтру нульового опору зробіть згідно інструкції, що додається. Добавка 3-5 відсотків потужності вам забезпечена.
2
Прямоточний глушітельУстановіте прямоточний глушник. Почніть з демонтажу резонатора і старого глушника. Випускний колектор, так звані "штани", залиште. Установка не займе багато часу, хомути, підвісні гумки залишаться колишні. Діаметр труби вибирайте відповідно до своїх уподобань. Але є один мінус: шум при розгоні і скиданні газу може не сподобатися оточуючим людям, та й не виключені проблеми з інспекторами дорожньої поліції.
3
Підвищення ступеня сжатіяСніміте головку блоку циліндрів, отфрезеруйте її в спеціалізованій майстерні на 0.5-1 мм, тим самим ви зменшите об'єм камери згоряння і підвищите ступінь стиснення. Отримайте надбавку в потужності на 12-15 відсотків. Врахуйте, що вам доведеться після описаної вище процедури використовувати бензин з октановим числом 95-98.
4
Установка спортивного распредвалаСпортівний распредвал забезпечує оптимальну подачу повноцінного заряду суміші в циліндр, що збільшує висоту підйому клапанів. Для підвищення потужності двигуна встановлюють тюнінгові кулачки, що відрізняються винятковою плавністю профілю, що забезпечує надійну роботу механізму газорозподілу. Особливістю спортивних валів є те, що їх застосування відсуває кордон детонації, особливо на малих частотах обертання коленвала.Существуют багато видів спортивних розподілвалів, призначених для різних цілей: - низова моментний вал для міської їзди; - універсальний вал "місто - траса"; - верхової вал "траса" .Распредвал з меншим підйомом клапанів забезпечує позитивний ефект на низьких частотах обертання коленвала, тоді як распредвал з великим підйомом дозволяє підвищити потужність на високих частотах.
У Росії переважна більшість автомобілістів їздять на машинах марки ВАЗ. Це пояснюється невисокою вартістю вітчизняних автомобілів і простий їх обслуговування. Однак вазовские двигуни дуже слабкі, тому у багатьох власників цих машин виникає бажання збільшити потужність силового агрегату.
Вам знадобиться
  • - турбіна та комплектуючі до неї;
  • - інструменти:
  • - комп'ютер;
  • - кабель;
  • - нова прошивка ;
  • - присадки.
Інструкція
1
Замініть прошивку електронного блоку управління на більш продуктивну. Іншими словами, зробити чіп-тюнінг. Цей метод підходить тільки для інжекторних двигунів. Дізнайтеся, яка саме версія прошивки встановлена на вашому автомобілі. Для перепрошивки вам знадобиться комп'ютер і спеціальний кабель. За допомогою цього кабелю підключіть комп'ютер до діагностичного роз'єму вашого автомобіля. Також знадобиться спеціальна програма, яка дозволить отримати доступ до управління електронним блоком двигуна. Скачайте нову прошивку і завантажте її. Відрегулюйте всі налаштування. Пам'ятайте, що збільшення потужності спричинить підвищення витрати палива.
2
Використовуйте спеціальні присадки. Присадки - це хімічні суміші, які дозволяють при додаванні в паливо домогтися невеликого підвищення потужності двигуна. В даний час на ринку представлений величезний асортимент різного роду присадок. Вони дозволяють зменшити коефіцієнт тертя працюючих частин двигуна, а також підвищити компресію. У сукупності це дає приріст потужності силового агрегату. Також спеціальні присадки бережуть мотор, дають паливу повністю згоряти. Це дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна.
3
Дуже продуктивним методом є збільшення робочого об'єму двигуна. У цьому випадку підвищення потужності домагається за допомогою розточування циліндрів або заміни колінчастого вала на інший, з великим ходом. До мінусів даного способу можна віднести зниження коефіцієнта корисної дії силового агрегату і підвищення витрати палива. Дану процедуру можна провести своїми руками тільки в тому випадку, якщо ви автомеханік або добре розбираєтеся в пристрої двигунів ВАЗ. Також знадобиться деякий набір спеціальних інструментів.
4
Встановіть на ваш двигун турбокомплект. Рекомендується ставити турбіну тільки на ті двигуни, обсяг яких не менше 1.6 літра. Зараз продаються цілі набори, які включаються в себе безпосередньо турбіну і всі комплектуючі, які знадобляться для її встановлення. Такий спосіб дозволяє збільшити потужність двигуна вдвічі. Все залежить від налаштувань турбіни.