Як підтримати розмову. Як підтримати практично будь-яку розмову.

Уміння підтримати розмову - дуже цінний навик, який стане в нагоді як в дружньому колективі, так і в сім'ї і на роботі. Не всі володіють даром красномовства, але навчитися підтримувати будь-яку бесіду по плечу кожному, головне - мати бажання.
Інструкція
1
Навчіться висловлювати свої думки, формулюючи їх в короткі зрозумілі фрази і пропозиції. У цьому вам допоможе читання хороших художніх, а також публіцистичних, книг. Чим більше ви читаєте, тим насиченішим стає ваш мовний апарат, і ви маєте більш широкі лексичні можливості для формулювання свого висловлювання.
2
Проробляйте наступну вправу: щодня прочитуйте великий абзац художнього тексту, а потім намагайтеся сформулювати його думка в одному реченні. Засікайте час всього процесу і стежте за тим, що б день за днем кількість секунд на обдумування скорочувалося. Це потрібно для того, щоб під час розмови ви могли швидко висловити потрібну вам думка.
3
Не завжди необхідно говорити, щоб підтримувати розмову, можна навчитися правильно мовчати. Це будується, в першу чергу, на умінні уважно слухати співрозмовника, ставити запитання та всіляко висловлювати інтерес. В цьому випадку розмова буде тривати, а тому, хто тримає мова, буде приємно перебувати з вами в одній компанії, так як створиться відчуття, що ви на рівних підтримуєте бесіду.
4
Задавайте питання, особливо ті, що не передбачають односкладових відповідей. Можете заздалегідь продумати список питань, які бажаєте поставити своєму співрозмовнику, а також зорієнтуватися на місці.
5
Віддавайте перевагу розповідати не про те, що вам не подобається, а, навпаки, про те, від чого ви в повному захваті. Енергія позитивних емоцій, яка огорне вас, вашого співрозмовника або компанію, залишиться як враження про вас на довгий час, навіть коли забудеться те, чим ви так захоплювалися.
6
Також намагайтеся не критикувати інших людей, інакше можете уславитися пліткарем, а це слава, як правило, ніколи не вивітрюється зі свідомості людей. Якщо ви можете обговорювати відсутніх людей в компанії, у всіх обов'язково створиться враження, що точно так само ви можете говорити і про всіх присутніх.
7
Найголовніше - не бійтеся говорити. Найчастіше, збентеження і невпевненість в собі змушують нас змовчати те, що хотілося б висловити. Але чим частіше ви будете так робити, тим складніше в подальшому вам буде розкріпачити себе і нарівні з усіма підтримувати розмову. Ставтеся до комунікації легше, адже все так і чекають, коли ви висловіться!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KLwJmWEP_vI