Як позбутися синдрому хронічної втоми.

Синдром хронічної втоми виражається у втраті працездатності, зниженні імунітету, порушеннях сну, апетиту і т.д. Від цього стану необхідно позбавлятися - відвідайте фахівця, щоб скласти індивідуальну комплексну програму боротьби з недугою.
Інструкція
1
Почніть висипатися. Якщо вам недостатньо тієї кількості годин, що ви маєте, для того, щоб повноцінно відновитися, то слід змінити режим дня - не займайтеся ввечері розумовою чи фізичною працею, намагайтеся не переїдати. Лягайте спати в один і той же час, не пізніше 22 годин. Прийом седативних препаратів здійснюйте тільки з дозволу та під контролем лікаря (при легких розладах сну можна пити перед сном склянку гарячого молока з медом).
2
Залишайте за собою право на відпочинок - не скасовувати відпустку і дайте своєму організму розслабитися. Якщо ви звикли під час відпочинку вирішувати свої сімейні проблеми, лікуватися або робити ремонт, то міняйте свої уподобання - зміна діяльності не вважається повноцінним відпочинком, особливо при наявності в анамнезі синдрому хронічної втоми .
3
Знижуйте активність при перших ознаках втоми - зменшуйте кількість взятих на себе зобов'язань, влаштовуйте короткі перерви в роботі.
4
Чи не примушуйте себе робити те, чого вам не хочеться - ніколи не займайтеся спортом, якщо вам не підходить час, ви сильно втомлюєтеся або не можете зосередитися на виконанні вправ. Підберіть такий вид активності, який буде розслаблювати тіло і стимулювати кровообіг - йога, плавання, пілатес і т.д.
5
Повноцінно харчуйтеся. Якщо у вас відсутній апетит, то спробуйте приймати за півгодини до їди одне драже вітаміну C. Слідкуйте за якістю харчування - в ваш раціон повинні обов'язково входити морепродукти, м'ясо, червоні або жовті фрукти, банани.
6
Пройдіть курс ін'єкцій вітамінів групи B - в цьому виді вони швидше засвоюються організмом. Вітамін B стабілізує емоційний стан, заспокоює нервову систему і активно живить нервові волокна.
7
Намагайтеся частіше бувати на свіжому повітрі, використовуйте будь-яку можливість для цього. Якщо ви працюєте недалеко від будинку, то виходьте раніше і добирайтеся до служби пішки. У вихідні та святкові дні виїжджайте за місто, в мальовничі місця, насолоджуйтеся такою можливістю.
8
Не намагайтеся підбадьорювати себе за допомогою кави, спиртного чи сигарет - краще виконайте нетривалу гімнастику, приготуйте собі склянку свіжовичавленого соку або випийте чашку зеленого чаю.