Як переглядати відео на КПК.

КПК являє собою портативний пристрій, який може повністю замінити вам стаціонарний комп'ютер скрізь, де б ви не знаходилися. З його допомогою ви можете працювати з веб-сторінками та з електронними документами, слухати музику і дивитися відео.
Інструкція
1
Налаштуйте апарат, щоб отримати можливість комфортного перегляду відео на КПК . Для цього його необхідно «прискорити». Скористайтеся спеціальними утилітами, які дозволяють перемикати частоту процесора і системної шини. Рекомендується встановити максимально можливу частоту, наприклад, перехід з п'ятдесяти до ста мегагерц дасть приріст продуктивності на 20%.
2
Виконайте конвертацію відеофайлу в формат, який придатний для перегляду фільму на КПК . Стандартна чіткість дисплея пристрою - 320 на 240 пікселів, тому дивитися на ньому відео з великою роздільною здатністю не вдасться. Підготуйте відеоматеріал за допомогою стандартного додатка Movie Maker.
3
Якщо ваш КПК працює на платформі Symbian OS, ви можете використовувати програму Nokia Video Manager. Вона призначена для передачі відеофайлів між КПК і комп'ютером, з її допомогою ви можете конвертувати файли в формат, оптимізований для мобільних пристроїв.
4
Скористайтеся утилітою Pocket-DVD Studio для конвертації DVD в формати, придатні для відтворення відео на КПК . З її допомогою ви також можете налаштувати кодування аудіо, частоту кадрів, задати максимальний розмір одержуваного відеофайлу. Скопіюйте отриманий файл на пристрій, щоб подивитися відео на КПК .
5
Запустіть перегляд файлу. Для цього можна використовувати Windows Media Player, який дозволяє слухати музику і переглядати відеоролики на КПК . Також ви можете синхронізувати контент зі стаціонарним ПК.
6
Скористайтеся також іншими програмами, наприклад, The Core Pocket Media Player або PocketMVP. Останній додаток має підтримку великої кількості пристроїв, а також відеоформатів. До того ж, в ньому є редактор плейлистів, скіни, вбудований еквалайзер і різноманітні режими відтворення.