Як вирізати частину зображення у фотошопі. Як зберегти ісображеніе виресаное пером в фотошопі.

Програма Photoshop завдяки своїм широким графічним можливостям користується заслуженою популярністю. Одними з найпоширеніших прийомів роботи в Фотошопі є обрізка зображення і вирізання частини зображення для подальшої вставки.
Інструкція
1
Запустіть програму, потім відкрийте редаговане зображення, вибравши в меню вкладку «Файл». У тому випадку якщо вам треба обрізати зображення, виберіть на панелі інструментів у лівій частині вікна програми інструмент «Обрізати». Підведіть курсор до зображення і клікніть мишкою в тому місці, де буде розташовуватися один з кутів майбутнього обрізаного зображення - наприклад, лівий верхній.
2
Пересуньте курсор вниз і вправо, визначаючи розміри зображення. Не бійтеся зробити це неточно, у вас буде можливість підправити розміри. Клікніть мишкою, на редагованому зображенні з'являться контури обрізки. Ви можете змінити розміри, підтягнувши мишкою виділений контур в потрібну сторону.
3
Виставивши розміри, підведіть курсор до панелі інструментів і виберіть будь-який інструмент. З'явиться повідомлення з пропозицією підтвердити обрізку зображення. Натисніть «ОК», зображення буде обрізано. Збережіть його в потрібному форматі: «Файл - Зберегти». Якщо ви плануєте розмістити зображення в інтернеті, виберіть пункт «Зберегти для Веб». В цьому випадку ви зможете вибрати його якість і «вага» (розмір в кілобайтах).
4
Дуже часто виникає необхідність вирізати елемент зображення для подальшої роботи з ним. Якщо вам необхідний прямокутний фрагмент, скористайтеся інструментом «Прямокутне виділення». Виділіть потрібну вам область зображення, потім скопіюйте виділений фрагмент - «Правка - Копіювати». Тепер ви можете вставити скопійований фрагмент в будь-яке зображення. Щоб вставити його в потрібне місце, виділіть необхідну ділянку інструментом «Прямокутне виділення».
5
У тому випадку якщо вирізаний об'єкт має складну форму, скористайтеся для його виділення інструментом «Перо». Виберіть його, потім у верхній частині вікна активуйте варіант «Шляхи». Збільшивши фрагмент зображення до потрібної величини, оконтурьте його послідовними кліками мишки. Замкніть контур, потім натисніть на ньому правою кнопкою мишки і виберіть у контекстному меню «Зробити вибір». Скопіюйте виділений фрагмент: «Правка - Копіювати». Тепер ви можете вставити його в будь-яке зображення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mhsg4FiS3Lg
Нескладна, здавалося б, операція вирізання насправді включає в себе цілий набір процедур. Частина з них - приміщення копії потрібної області зображення в буфер обміну (копіювання) і очистку цій області у виділеному шарі (видалення) - Adobe Photoshop проробить без участі користувача. Однак турботи про розмітку призначеного до вирізання ділянки картинки доведеться виконувати художнику.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть графічний редактор і завантажте в нього потрібний документ. Якщо це зображення в одному із стандартних графічних форматів (наприклад, gif або jpg), перед його редагуванням треба перетворити єдиний шар документа. Photoshop не дозволяє редагувати фоновий шар таких зображень, тому клікніть правою кнопкою миші рядок цього Лейере в панелі шарів і виберіть в меню команду із загадковою формулюванням «Із заднього плану».
2
Увімкніть один із способів виділення ділянки зображення - на панелі інструментів для цього розміщено три кнопки, за кожною з яких закріплений набір з декількох варіантів. Щоб побачити повний набір варіантів окремої кнопки, наведіть на неї вказівник і пару секунд потримайте натиснутою ліву кнопку миші.
3
Якщо потрібно призначити до вирізання прямокутний або овальний ділянку картинки, використовуйте інструменти другий за рахунком кнопки в цій панелі - «Прямокутна область» або «Овальна область». Крім них за кнопкою закріплені горизонтальне і вертикальне виділення смужки шириною в один піксель.
4
Третя кнопка включає інструменти "Ласо», «Магнітне ласо» і «Прямолінійне ласо». Використовуйте їх для виділення ділянки неправильної форми. Включивши просте «Лассо», ви будете повинні намалювати мишкою замкнутий контур виділення. При користуванні «Прямолінійним ласо» досить ставити контрольні точки, а з'єднувати їх буде сама програма. «Магнітне ласо» діє так само, але після завершення процесу графічний редактор округлить нерівності виділення найкращим - на його думку - образом.
5
За четвертою кнопкою закріплені інструменти «Чарівна паличка» і «Швидке виділення». Увімкніть один з них, якщо хочете, щоб Photoshop проаналізував зображення у зазначеній клацанням лівою кнопкою миші області та на свій розсуд виділив ділянку з однакових, як він вважає, точок картинки.
6
Закінчивши з розміткою область, що буде, розкрийте в меню додатка розділ «Редагування» і виберіть команду «Вирізати». Можна замінити ці дії натисканням клавіш Ctrl + X.