Як позбутися від міжреберної невралгії.

Головним симптомом міжреберної невралгії є гострий біль по межреберью. Біль носить постійний, ниючий характер. Посилюється при повороті тіла, пальпації ребер і міжреберних просторів, ходьбі, русі. Буває внаслідок травми, отруєння, інфекційного захворювання, міжхребцевої грижі, онкологічних захворювань, збоїв імунної системи та ін.
Вам знадобиться
  • - кора верби;
  • - сік алое;
  • - мед, борошно, камфорний спирт.
Інструкція
1
Визначити невралгію здатний тільки лікар, грунтуючись на точному зборі скарг, описі болів і огляді. Міжреберна невралгія може маскуватися за болями в серці, нирках, хребті, попереку та ін. Якщо напад невралгії обрушився раптово, необхідно негайно лягти, зав'язати вовняною хусткою хворе місце (хребет або поперек) і викликати лікаря.
2
Лікування невралгії починається з медикаментозної блокади з додаванням анестетиків (лідокаїну, новокаїну), вітаміну В12, а також кортикостероїдних препаратів - «дексаметазону» та ін. Препарати і дозування призначає тільки лікар, залежно від стану пацієнта.
3
Для збільшення рухової активності пошкоджених суглобів застосовують хондропротектори - «Терафлекс», «Структум», «Алфлутоп» та ін.
4
Особлива роль у лікуванні невралгії належить масажу, рефлексотерапії і фізіолікування.
5
Велику допомогу в лікуванні міжреберної невралгії надають засоби народної медицини. Рекомендується для лікування і профілактики використовувати такі рослини, як кора верби, деревій, береза, полин, лавр благородний, чебрець та ін.
6
Для лікування гострого болю приготуйте відвар кори верби. Візьміть 10 грам подрібненої кори верби і, заливши склянкою окропу, варити на повільному вогні протягом 20 хвилин. Приймайте по 15 мл 3-4 рази на день до їди.
7
Для лікування нападів хронічної невралгії необхідно приймати сік алое. Відіжміть з нижніх товстих листя рослини сік і приймайте по чайній ложці три рази на день за півгодини до їди. Сік зберігати не можна, готуйте з розрахунку на один день прийому. Курс - не менше 10 днів. Лікування можна повторювати 3-4 рази на рік.
8
При нападі міжреберної невралгії в якості «швидкої допомоги» приготуйте медову коржик. Візьміть 2 частини борошна, 1 частина меду і 0,1 частина камфорного спирту. Замісивши коржик з даних компонентів, накладіть її на хворе місце і, зафіксувавши пов'язкою, ретельно утеплите. Тривалість процедури - 2-3 години. Курс лікування - до стійкого поліпшення стану (7-14 процедур).
Зверніть увагу
При лікуванні міжреберної невралгії необхідно не тільки зняти больовий синдром, набагато більш важливою метою представляється встановлення причини невралгії.
Корисна порада
Також для лікування міжреберної невралгії можна втирати в хворе місце сік чорної редьки, хрону, перцеву настоянку, лаврове масло, скипидар та ін.