Як очистити реєстр від гри.

Коли встановлюється на комп'ютер сучасна відеогра, то разом з нею встановлюються безліч додаткових компонентів. Дуже часто ці компоненти потрапляють на системний диск (навіть в тому випадку, коли гра встановлюється на другий розділ вашого жорсткого диска) і записуються до реєстру. Як правило, після стандартного видалення гри деякі компоненти так і залишаються в реєстрі.
Вам знадобиться
  • - програма RegCleaner;
  • - програма TuneUp Utilities 2011.
Інструкція
1
В інтернеті існує багато програм, за допомогою яких можна очистити реєстр від «сміття». Деякі з них платні, інші - безкоштовні. Одна з кращих безкоштовних програм такого роду називається RegCleaner. Знайдіть її в інтернеті, скачайте і встановіть на свій комп'ютер.
2
Запустіть RegCleaner. В її головному меню знайдіть розділ Scan mode. В цьому розділі відзначте пункти Custom і Expert і натисніть по кнопці Clean now. У новому вікні запуститься процедура сканування вашого комп'ютера на наявність «сміття» в системному реєстр е. Після його завершення ви можете переглянути результати, натиснувши по кнопці Viem result.
3
У вікні з'явиться список непотрібних гілок реєстр а, серед яких ви можете знайти і файли реєстр а, які залишилися після ігри. Хоча шукати їх зовсім не обов'язково. Оскільки всі непотрібні гілки відзначені прапорцем, то досить на панелі інструментів програми натиснути Delete, і всі непотрібні файли будуть видалені.
4
Друга програма, яка буде розглянута, є платною, хоча і має пробний термін використання. Називається вона TuneUp Utilities 2011. Скачайте її, встановіть на комп'ютер і запустіть.
5
В головному меню перейдіть в розділ «Оптимізація системи». Потім виберіть опцію «Очищення реєстр а». В наступному вікні відзначте «Повний перегляд». Пройдіть далі. Дочекайтеся завершення сканування. Відзначте пункт «Очистити проблеми негайно» і натисніть «Далі». Після цього всі непотрібні записи реєстр а будуть видалені з вашої системи.
6
Поки програма TuneUp Utilities 2011 працює на вашому комп'ютері, вона автоматично час від часу проводитиме чистку реєстр а, яка відбуватиметься у фоновому режимі. Так що після пробного терміну ви можете придбати програму і більше не відволікатися на процедуру чищення реєстр а вашої операційної системи.